Arama sonuçlarınız

1. Y

96/98 Zj Lerde Arızalı Vi̇c Ekranlarınızı Tamir Ettirebilirsiniz

96/98 Model arası zl lerin hassas ünitelerinden olan VİC ekranlarınız arızalandıysa bir kenara atmayınız veya işinin ehli olmayanlara teslim etmeyiniz. Şayet cihazlarınız yanarak dumanlar çıkartıp baskılı kiti berbat olmadıysa,çok bacaklı entegreleri yetkisiz kişilerce kurcalanıp harap...

2. Y

acil destek bekliyorum 97 zj 5,2 için hidrolik direksiyon pompası lazım

arkadaşlar hidrolik direksiyon pompam su koyvermek üzere pompa kasnak rulmanını kayışı çıkartıp elimle kontrol ettim boşluk ve şık şık şık ses yapıyor biraz yagla filan besledim ama dikiş tumuyor aracı çalıştırdıgımda bir şakımadır başlıyor cark cark cark bunun sonu kötü yolda kalabilir kasnagı...
  3. Y

zj için tampon koruyucu yüksek domuzluk ve tavan için sepet arıyorum

arkadaşlar zj m için tampon koruyucu yüksek domuzluk arıyorum aynı zamanda stepne koymak için tavan sepeti arıyorum bilgilerinize fiyat ve fotograf verebilirseniz sevinirim yada nereden temin edebilirim bilgi verebilirseniz sevinirim

4. Y

97 zj nin orijinal ayna mahruti degerlerini bilen varmı

arkadaşlar başlıktanda anlaşılacagı üzere 97 zj nin ayna mahruti orijinal degerleri lazım bana bilen veya nereden bulabilecegimi söyleyecek bir varsa lütfen bekliyorum lastik degerlerim standart 28 .nchlik 225/70/16 3 veya 3,5 inch kadar yükseltme düşünüyorum buda ortalama 8/9 cantim demektir...
  5. Y

arazi şanzumanı yag terlemesi yada şanzuman keçesinden yag sızıntısı

arkadaşlar 5,2 zj 1997 arazi şanzumanımdan son zamanda yag damlaması var öncesinde terleme sandım fakat pek terlemeye benzemiyor arabam şeytan kulagına kurşun mermi gibi hiçbir sıkıntım yoktu fakat bu durum beni rahatsız etmeye başladı en son 16 saat boyunca bir iki kısa mola vererek ve yüklü...

6. Y

zj de crank shaft sensor yerinin tam tarifi veya fotografı lazım

arkadaşlar ben zj mi aldım ve kapının önüne koydum ne güzel binecegim derken bana bir virüs bulaştı ve ben aracımı kapının önünde dagıtıp toplamaya başladım tüm sensorlarını ve elime neresi gelirse yenilemeye başladım ( ebaydan alıyorum)tps-ıac-map-upstream 02-downstream 02-throttle...

7. Y

21/ 51 arıza kodu o2 sensor upstrem mı yoksa downstream lamı alakalı

selam jeep gc zj 5,2 erbabı arkadaşlarım bir küçük detay sorum olacak bilirsinizki 5,2 ler çift o2 sensor taşır birisi upstream digeri downstream olarak lokalize edilmiştir 21 arıza kodu ile 51arıza kodu arasında hem arıza olarak hemde bölge olarak ciddi fark vardır bu konuda kesin net dogru...
  8. Y

önemli zj için küçük bir t.o map-ıca-tps-o2 den birisi arıza yaparsa ne yapcaz

arkadaşlar throttle üzerinde ıac-tps-ve map sensorlerimiz mevcut bunu hepimiz biliyoruz degilmi 1: ıac : çogunun rolanti motoru diye bildigi rolantide hiçbir motor etkisinin olmadıgı bir sensor ve hava kontrol kapısı neyin havasını kontrol ediyor ecudan gelen voltaj degerine göre temiz hava emme...
  9. Y

servis diye güvenip araç bıraktık mutlaka okuyun

arkadaşlar dün aracımı eskişehirdeki jeep servisine (hases) götürdüm rolanti sorunum vardı hemen aldılar siz şöyle buyrun çaymı kahvemi bir sürü muamele den sonra kafam arabada soruyorum devlet sırrı kimse bir şey söylemiyor neyse yetkili bir arkadaş aracınızın rolanti sorunu gaz kelebeginden...

10. Y

acill yardıma ihtiyacım var zj rolanti ayar tutmuyor dip yapıyor

bu sabah aküyü yeniledim degişen bir şey olmadı,yine aynı sorun devam ediyor 1: özellikle araç biraz ısındıktan sonra araç gaz yemiyor bir ugultu sanki aracın kıçında paraşüt takılı gazı fasılalı vererek bu durumdan kurtarıyordum 2:fakat şimdi iyice kötüleşti son birkaç gündür rolanti seviyem...

11. Y

1997 zj 5,2 lerde tüm müşür ve sensor yerlerini gösteren şema arıyorum

lütfen bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz 1997 5,2 zj lerin tüm müşür ve sensor yerlerini gösteren detaylı bir şemaya ihtiyacım var ayrıntılı olarak tarif edebilecek varsa onada razıyım
  12. Y

zj de rolanti müşüri nerededir

arkadaşlar ben rolanti müşürinin yerini ve nasıl kontrol edebilecegimi ve nasdıl söküp yerine yenisini takabilecegimi soruyorum bu müşürin yerini ve nasıl kontrol edebilecegimi söyleyebilecek biri varmı allah aşkına

13. Y

rolantisi bozulan araçta check engine yanarmı

arkadaşlar özellikle evsafını yitirmiş bitmiş aküden kaynaklı oldugunu düşündügüm yetersiz ateşleme ve rolanti müşhilinin çekilmemesi nedeniyle rolanti seviyesi düşen ve hatta ışıklarda durupta ayagımı frene attıgımda iyice dibe vuran rolanti seviyesi check engine ışıgını yakarmı.yada ben bu...
  14. Y

zj gc 1997 kararan dikiz aynasının tesisatı nereye baglı

arkadaşlar zj gc 1997 5,2 nin kararan dikiz aynasının arkasındaki kablo tavanda nereye baglı nereden ne komut alıyor bilen varmı hatta bu baglantının şematik diagramına sahip olan varsa lütfen bir bilgi paylaşırsa sevinirim
  15. Y

çok şükür zj min yakıt problemleri bitti

bursa küçük sanayide birlik oto ali osman usta komutasında müthiş bir ekip var orada ve aracım şu an inanmazsınız şehir dışı 1 lt lpg ile normal seyahat süratinde 90/120 tam 6,5 km yol yapıypr bundan iyisi şamda kayısı ......ali osman usta ve ekibine teşekkürler

16. Y

lastik ebatları neyi tarif ediyor bir bilen anlatırsa sevinirim

örnek 225/70/16 veya 255 /70/ 16 bunlar ne demek lastigin enimi boyumu genişligimi ben bunu net anlamak istiyorum aracımda orijinal zj 5,2 jantına takabilecegim en baba geniş ve gösterişli asfalt lastik ebadı ne olabilir arabada yükseltme filan yok ve önümüz yaz arazi huyum yoktur fakat olma...
  17. Y

bursa küçük sanayi zj sahiplerinin dikkatine

arkadaşlar hepinizin huzurunda öncelikle bursa küçük sanayiden özcan özdemir(örnek1) beye çok çok teşekkür ediyorum bugün kendisini ziyaret ettim atölyesini modifiye ettigi beyaz cherokee sini ve o arabada yaptıgı işi yakından görme şansım oldu çok profesyonel bir çalışma 10 üzerinden 10 numara...
  18. Y

ebay dan alışveriş yapan varmı ebay hakkında bilgi arıyorum

arkadaşlar 1997 gc zj me ihtiyaç duydugum malzeme temini için ebaydan faydalanmayı düşünüyorum fakat amerikada konuşlanmış bu firmadan bir ürün aldıgımızda kaç günde türkiyede oluyor ortalama nakliye ne kadar biniyor gelen ürün düzgün paketlenmiş oluyormu(kırılmalara karşı)birde ödemeyi ürün...

19. Y

eskişehirli off road cılara çagrı

eskişehirde olupta off road yapan yada off road aracı olupta off road yapmayan her kim varsa bir araya gelip tanışalım bir eskişehir off road gurubu kuralım ve mümkünse eskişehirde bu araçların ve gurubumuzun varlıgını hissettirip servis faaliyetlerini arttıralım istiyorum en ufacık arızada...
  20. Y

siteye fotograf yükleyemiyorum

arkdaşlar bu nasıl iştir hiçbir şekilde siteye tek bir kare ahi fotograf yükleyemiyorum bazı arkadaşlar albüm seviyesine ulaşmışken ben neden bir iki fotografı dahi yükleyemedigimin cevabını arıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz ..hani cidden fotograf yükleme hevesim kırılmış olmasına ragmen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri