Arama sonuçlarınız

1. N

Eğer Akünüz Biterse;

antalya metar hırdavatta var ama black&decker marka

2. N

vinç

Ynt: vinç http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-el-vinc-manual-2-3-ton-kapasiteli-of-road-ideal-sitede-tek-64112543/detay/? ben böyle birşey aldım manuel ama hiç offroadda kullanmadım taşınması basit kullanışını bilmiyorum belki kullanan vardır
  3. N

Tavsiyelerinizi bekleriz

Ynt: Tavsiyelerinizi bekleriz kerem beye katılıyorum bencede lpg taktırın hem lpg size engel değil aracınız aynı zamanda benzinlide olacak istediğiniz zaman lpg istediğiniz zaman benzinle kullanabilirsiniz

4. N

LADA Niva Hakkında

Ynt: LADA Niva Hakkında benim fazla bilgim yok ama bir nivam var bence şanzumanın ötmemesine ve difransiyellere bak
  5. N

Eğer Akünüz Biterse;

vay canına bunu öğrendiğim iyi oldu benim ki 86 bu tertibat kesin vardır bir keresinde böyle dağtaş gezerken marş kilitlenmişti ve aracı yeniden çalıştırabilmek için yamaca koymak zorundakaldım ama benim öntamponda hiçbir delik yok deliği sonradan mı açacağız yoksa tamponmu farklı yada sistem...

6. N

Eğer Akünüz Biterse;

tamam güzelde biz bu tertibatı bulamayız en azından ben bulamam ozaman takviye yada ittirerek çalıştırmanın dışında ne yapabiliriz?Yani kol falan takılırmı çalıştırmak için hani marş motoru icat edilmeden önceki gibi ,yapılırsa nasıl olur, neresine takılır bilen varmı acaba?

7. N

Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür

Ynt: Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür ben afyon sultandağında 2011 in başında 86 model nivamın ön defransiyel kulağını kopardım ve üç ay böyle bindim 2 kerede offroad gezisine katıldım sonrada tamirciye yürür vaziyette gitti ve yarım günde yapıldı daha sonra 6 yada 7 offroada daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR