Arama sonuçlarınız

1. TERRANO 1.

Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum..

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. bu hafta sonu biraz gezme.. biraz garajda temizlik...

2. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. sakın vazgeçtim sanmayın dostlar... 1 aydır işlerim çok yoğun.. bir çivi bile çakamadım adama... öyle garajda yatıyor.. yaza kadar bitecek ama bir süre daha kış uykusundayız... önce ekmek paramız değilmi?
  3. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. yorulmuşum biraz mola... ;D ;D ;D ;D yarın sabah devam.. taşıyıcı direkler,kapı kasası,arka mutfak kapağı yarın biter...

4. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. devam
  5. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. devam

6. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. bugün biraz çalıştım..

7. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. sonradan 16 inch jant ve 205*80*16 lastikle bayağı yükselteceğim için, şimdilik en kolay süspansiyon sist. budur. ama salıncaklı sistemi düşünmüyor değilim.. sonradan modifiye ve dönüşüm yapılabilir. çamurluklar için yan duvarlar bittikten sonra 1 mm...
  8. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. projeme en yakın model budur üstad. http://youtu.be/1EWACvfbVyU
  9. TERRANO 1.

Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası

Ynt: Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası biz yıkama işini böyle hallediyoruz.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D http://youtu.be/qRBGr39uJBo

10. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. fotoğraf ve videolar hareket noktası ama.. bir ölçülendirme ve proje de var.. yurtdışı kaynaklı (avusturalya ve amerika) sitelerden ve forumlardan bayağı yararlandım.. yaklaşık bir yıldır tasarladığım ve olgunlaştırdığım bir şey.. icraatsa bir aydır... ;D

11. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. güncel son durumumuz böyle.. ısınma turları başladı.. ;D ;D ana hatlar şase için budur.. fazla ağırlaştırmadan birkaç destek profil daha kaynatacağım..
  12. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. iç kaplama tek yüzü beyaz pvc kaplı 3 mm mdf (dolapların arkalıkları için kullanılıyor) taşıyıcı karkas 20*90 mm ayous ağacı (hafif ve esnek suya dayanıklı sauna imalatında kullanılıyor) dış kaplama dışına 1 mm laminant preslenmiş 4 mm su kontrası olacak...

13. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. bu hafta sonu işlerimin yoğunluğu sebebiyle teardrop ile ilgili hiçbir gelişme olmadı... ama bitiş tarihi olarak nisan ayını düşündüğümden daha zaman var... kış ayları işler yavaşladığında bol bol vakit olacak... saygılar forumdaşlar...
  14. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. yarın malzemecime gideceğim kantarda kullanılacak ahşap malzemenin tamamını taracağım... ağırlık 150 kg geçerse tavsiyenizi değerlendirip kontraları inceltme cihetinde listede değişiklik yapılabilir... bu arada sizin hem yapım hemde gezi sırasında çekilmiş...
  15. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. ilk bahara doğru nivanın arkasında aydos ormana doğru giderken görürsünüz... ;D ;D ;D

16. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. buda çekcek babayiğit.. ;D
  17. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. makas yaylı (transit connect) dingil 60X 4 mm soğuk çekme dikişsiz boru. poryalar ve bilyaları skoda favorit (fren hazırlıklı) jantlar 15 inch fiat linea daha sonradan at tipi lastik alınacak
  18. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. senin badik ten epey feyz aldık .. seyfettin abi.. benimki biraz yüksek offroad tipi olacak.. 15 inch jant kullanıyorum.. duvarlar su kontrası straforlu sandviç panel olacak 12mm kontra X 20 mm strafor ve sert ağaç X 12 mm kontra zemin 16 mm kontra şaseler...

19. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. istanbul/kartaldayım....
  20. TERRANO 1.

Ynt: Bir Teardrop Ta Ben Yapıyorum.. niyetim buna çok benzer fakat; daha yüksek ve köşeli hatlı bir teardrop yapmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR