Arama sonuçlarınız

1. T

yozgatta kimler var

Ynt: Yozgatta Kimler Var şuan için toplamda 5 kişi ama faal olarak 3-4 kişi değişiyor ama deşik zamanlrda cevre illerdende sıksık gelen arkadaşlarımız mevcut değişik işler için

2. T

yozgatta kimler var

Ynt: Yozgatta Kimler Var memmnun oldum arkdaşlar dediğim gibi bende amatör telsizciyim ama en azından yozgat tada değişik sosyal faaliyetlerin olması benisevindirdi
  3. T

şanlıurfa rölesi..

Ynt: şanlıurfa rölesi.. gülegüle kullanın hayırlı olsun yozgattan urfaya selamlar tb6do

4. T

motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ?

Ynt: motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ? kardeş fiyat ı yanlışmı yazdınız yoksa bir kontrol etseniz iyi olur 1000TL ? sence uygunmudur bu cihazın fiyatları nedir biliyormusun sen.
  5. T

motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ?

Ynt: motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ? Kardeş bunu cb olarak kullanamazsını bu cihazlar profesyonel cihazlardır ve kanal frekans bilgileri bilgisayar aracılığı ile yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.Ayrıca bu cihazları taşımak ve kullanmak amatör telsizcilik belgesi...

6. T

yozgatta kimler var

Ynt: yozgatta kimler var yozgattan sanırım tek ben varım ama bende amatör telsizciyim

7. T

Fotoğraflarla Yozgat

Ynt: Fotoğraflarla Yozgat ewet ben yozgattayım yardım konusunda elimizden gelen ne varsa seve seve yaparız tabiki ayrıca benım telefon bilgilerime tacallbook.org adresine girip tb6do olarak aratırsan ulaşırsınız
  8. T

Fotoğraflarla Yozgat

Ynt: Fotoğraflarla Yozgat emra bey merbaha bende amatör telsizciyim isterseniz tanışalım dursun öcal

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri