Arama sonuçlarınız

1. camadan01

Mercedes Sprinter 213 Cdi

bu araç ikinci köprüden rahatlıkla geçebilecek dingil açıklığına sahipmiş süper

2. camadan01

Kusura bakmayın çok dikkat etmemişim yazıyı. bilgilendirme için çok teşekkürler
  3. camadan01

bende çok iddali bir karavan yapmak değil amacım. Çadırdan daha iyi bir konfor versin yeterli. ben teknik ölçülerini bulamadım internette elinizde mevcut varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.

4. camadan01

öncelikle hayırlı olsun benimde hayallerimde olan bir model bakalım neler çıkacak çok merak ettim takipteyim
  5. camadan01

BMW R80 almayı düşünüyorum..

Ynt: Bmw R80 Almayı Düşünüyorum.. R80GS hiç kullanmadım ama bir adet R1100GS e sahibim. hatta piyasadakilerin içinde en güçlü olanıda diyebilirim. çok keyiflidir kullanması. R80GS için asfaltta F650 ler bile onu geçer ve çok yakar derler. söylentiler bunlar. ama bütçem ve yerim olsa bir tane...

6. camadan01

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

2006 yılında çok baktım ama almaktan boyumun uzunluğundan dolayı vazgeçtim. onun yerine Daelim S2 250 aldım. ama birçok kez denedim. dengeli ağırlık merkezi aşağıda olduğu için 140 kmh gibi süratlere çıkabiliyor. Ama benim bir arkadaşımda vardı aklına gelebilecek ne kadar arıza varsa verdi tamir...

7. camadan01

En İyi Döner Nerede Yenir?

Ynt: En İyi Döner Nerede Yenir? hala duruyor orada kanarya yenir :)
  8. camadan01

Actyon Sports mu Grand Vitara 1.9 DDiS Mi ?

Ynt: Actyon Sports mu Grand Vitara 1.9 DDiS Mi ? bu konuya katılıyorum. Bundan önceki arabam Ford Fiesta 1.4 benzinli idi ben onun ile hafif offroad (piknik yollarından biraz ağır) tarzı yollara giriyor ve çıkıyordum. araç ve şöför iyi bi birleşim olduğunda ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor...
  9. camadan01

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında yok yahu bune v8 zj alırım bunun yerine

10. camadan01

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında test verileri var arabam.com da aşağıdaki linkte test ettiklerinde 8 lt mazot tüketmiş http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=120&baslik=Santa%20Fe%20CRDI%20-Ağustos%202002

11. camadan01

4x4'üm Temmuz Sonunda Gelecek

Ynt: 4x4'üm Temmuz Sonunda Gelecek üzerindeki 4X4 şanzıman nası bişey ayrıcana bi şanzımanmı var yoksa zorda kalınca 4 çekere mi geçiyor acaba.
  12. camadan01

Ynt: En İyi Döner Nerede Yenir? denemek lazım

13. camadan01

Suzuki Jimny hakkında

Ynt: Suzuki Jimny hakkında şahsi fikrim fiorino ve türevi araçların söför mahalleri çok sıkıştırılmış gibi geliyor bacağınız diz kapağını sığmıyor. az yakması için bakıyorsanız doblo ya bakmanızı tavsiye ederim.
  14. camadan01

Kısa veya Uzun Vitara mı Yoksa Kısa Pajero mu?

Ynt: Kısa veya Uzun Vitara mı Yoksa Kısa Pajero mu? ya benim aklıma bişi takıldı 5 kapılı 97 kasa ile 98-99 5 kapılı kasa hangisinin iç genişliği fazladır acep? yada aynımıdır?
  15. camadan01

Kısa veya Uzun Vitara mı Yoksa Kısa Pajero mu?

Ynt: Kısa veya Uzun Vitara mı Yoksa Kısa Pajero mu? malesef sadece dizel yeni kasada var 1.9 motor. baktığınız kasada dizel versiyon 2.0 olarak gördüm sahibinden ilanlarında ama fiyatları malum

16. camadan01

Suzuki SJ 410 ?..

Ynt: Suzuki SJ 410 ?.. ilginize teşekkürler. bilgilendirme için de apayrı bir teşekkür ederim. anlaşıldı 410 silindi hafızalardan parça zorluğu yaşamak istemem. eski olması beni korkutmuyor biraz küf pas onların boyanması adam edilmesi ile uğraşmak canım istedi sanırsam ondan 410 lara takıntı...
  17. camadan01

Suzuki SJ 410 ?..

Ynt: Suzuki SJ 410 ?.. 410 ile 413 arasında çok fark varmı ne bakımdan soruyor bu şimdi diceksiniz. hemen söyliim :) her ikiside aynı arazi koşullarına girebilirmi. ormanda kamp işleri için bi tane almamın gerektiği konusunda karar kıldım ama şuan nakit durumlar iyi olmadığı için sadece...
  18. camadan01

98 Otomatik Vitara Wagon

Ynt: 98 Otomatik Vitara Wagon Barış bey, bir iki de aracınızın resmini koysaydınız dikkat çekmesi açısından iyi olurdu.

19. camadan01

Ynt: En İyi Döner Nerede Yenir? Dönerci Şahin Usta, yemeden bişey demek lazım öyle böyle değildir lezzeti. Ekmek arası yaptığı gibi tırnak pideye (kebapçılarda çorba yanında gelen pide) yapar üfff diyorum. Yanlız 12 gibi satış başlar 15 gibi biter hatta o saatten önce biter ve oturacak yeri...
  20. camadan01

En İyi Kokoreç Nerede Yenir?

Ynt: En İyi Kokoreç Nerede Yenir? Kefkende biz böyle yiyoruz :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri