Arama sonuçlarınız

1. F

Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011) Bu arada Erkin Müdürüm Barış Müdürüme de hafta sonu 4x4 enjekte ettim.

2. F

Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011) Bu pazar günü adrenalımız 4x4 tü hakikaten off-road yarışları nefesleri kesti. emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Özellikle Sedat Bey'e teşekkür ederim. Bu güzellikle bizi tanıştırdığı için...
  3. F

Hatay Gezenbilir Off Road gurubu Belen Gediği-Kavaklıoluk Keşif gezisi(20.03.11

Ynt: Hatay Gezenbilir Off Road gurubu Belen Gediği-Kavaklıoluk Keşif gezisi(20.03.11 Sağol abi biraz yoğunuz biliyorsun sende belki unutmuş olabilirim.

4. F

Hatay Gezenbilir Off Road gurubu Belen Gediği-Kavaklıoluk Keşif gezisi(20.03.11

Ynt: Hatay Gezenbilir Off Road gurubu Belen Gediği-Kavaklıoluk Keşif gezisi(20.03.11 Erkin Bey Arabada yer varsa bende gelebirim.
  5. F

Gezenbilir Hatay Off-Road Grubu 1. Toplantısı ve Faaliyet Manifestosu

Ynt: Gezenbilir Hatay Off-Road Grubu 1. Toplantısı ve Faaliyet Manifestosu Hakikaten Güzel bir manifesto emeği geçenlerin ellerine sağlık. Manifestonun Kelime Anlamı ; Toplumsal bir hareketin duyurulması ve savların belirtilmesi üzerine kurulan, bir akımın, bir hareketin oluşunu bildiren...

6. F

Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011) Şu anda 4x4 Alamam ama Bir fotoğraf makinesi alabilirm.

7. F

Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011) En Paha biçilmesi gereken ise İskenderunda oturupta Kara basmak olsa gerek.
  8. F

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011) Güney Eline Sağlık
  9. F

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezisi (30 Ocak 2011) Herkese Merhabalar. Pazar günü için Başta geziyi Organize Eden Yaşar Hoca ve Sedat Abi ve en önemlisi bu gezide beni yanında götüren Erkin Müdürüme Teşekkürü bir borç bilirim. Bu geziler İnsanın...

10. F

Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011) Bu malzemeler ile beraber arkaya da beni attımı sorun kalmaz

11. F

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011) Erkin Bey fotoğrafları iyi çekmişim bir amatöre göre Eğer Yanında bir foto-pilot istersen her zaman hazırım Bu arada 4x4 virüsü bütün vücudumu kapladı Allah bu virüsü bana bulaştırandan razı olsun bu sene olmaz ama 2012...
  12. F

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011) Uzun zamandır böyle bir hafta sonu geçirmemiştim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Erkin Bey çektiğimiz fotoğrafları paylaşıma sanırım açacaktır. Pazar gününden sonra iyiden iyiye Off-road işini sevmeye başladım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri