Arama sonuçlarınız

1. sarıkeçili

İstifaaaaaaa, Bekle Beni Dünyaaaa!!!!

www.letsfreenow.com FB ve instagram: Letsfreenow Tesekkurler. Sent from my SM-G900V using Tapatalk

2. sarıkeçili

Tesekkurler. Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  3. sarıkeçili

Yazacagim. Sevgiler. Sent from my SM-G900V using Tapatalk

4. sarıkeçili

Bravo. Sizi nasil takip edebilirim? Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  5. sarıkeçili

Kurban Bayramında gemi seyahati için bayan kabin arkadaşı arıyorum.

Merhaba, Kurban Bayramında aşağıdaki gemi turlarından birisi için bayan kabin arkadaşı arıyorum. http://www.gezisitesi.com/cruise/kurban-bayrami-cruise-turlari/napoli/merkez/sovereign-ile-bati-akdeniz-promosyonlu/cruise5788.aspx...

6. sarıkeçili

Selimiye'de Tatil ve Yelken Eğitimi İçin Bayan Oda Arkadaşı (8-14 Ağustos)

Merhaba, Birlikte gideceğim arkadaşım iş programının değişmesi nedeniyle bana katılamayacak. Bu nedenle Selimiye'deki tatil ve yelken eğitimi için bayan oda arkadaşı arıyorum. 8 Ağustosta giriş, 14 Ağustosta çıkış yapmak üzere oda-kahvaltı ve yelken eğitimi ücreti kişi başı toplam 500 TL'dir...

7. sarıkeçili

Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? Aynı dili konuşmanın insanların arkadaş olmasına engel olamayacağını yaşayarak öğrenmiş birisi olarak söyleyebilirim ki biraz zeka, biraz anlayış, biraz hoşgörü, biraz açık gönüllülük, biraz açık görüşlülük iletişim...
  8. sarıkeçili

Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli?

Ynt: Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli? Bosna, Hırvatistan civarına arabayla gidecek olan varsa katılabilirim:)
  9. sarıkeçili

Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli?

Ynt: Kurban Bayramı'nda Nereye Gitmeli? Kurban Bayramında nereye gitmeli sorusunun cevabını bulabilmiş değilim. Tunus mu, Fas mı, Türkiye mi, İspanya mı, her yer dünyanın parası mı?... Çıldırmak üzereyim. İMDAAATTTT!!!!!

10. sarıkeçili

Aralık Ayında Avrupa Gezisi Tavsiyeleri?

Ynt: Aralık Ayında Avrupa Gezisi Tavsiyeleri? Bu arada ben de bayram tatili için alternatifleri araştırıyorum. Öneriler alabillirim. Ayrıca böyle ucuz biletleri nasıl buluyorsunuz? İspanya niyetim vardı ama biletler ateş pahası. Sadece bilete dünya kadar para vereceğime seyahat acentalarının...

11. sarıkeçili

Aralık Ayında Avrupa Gezisi Tavsiyeleri?

Ynt: Aralık Ayında Avrupa Gezisi Tavsiyeleri? Ben Eylül-Ekim döneminde 15 gün boyunca İsviçre'yi ve Almanya'da Münih ve Stuttgart'ı gezdim. CS kullandım ilk kez ve sorunsuz bir gezi oldu. Stuttgart'ı tavsiye etmiyorum. Ama gitmek istersen her rehber kitapta tavsiye edilen turistik yerlerin...
  12. sarıkeçili

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? Haklısın Sedat o cesaretin ve medeniliğin gösterilmesi gerekirdi. Telefonu çaldığı halde hiçbir aramama cevap vermedi, yani telefonu çekiyordu fakat açmadı. Ben Türkiye'ye döndükten bir süre sonra mesaj göndermiş...

13. sarıkeçili

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? Bilgilerini paylaşma nezaketini gösteren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Planlamış olduğum İsviçre ve Almanya gezimi tamamlayıp iki hafta önce yurduma döndüm. Bern, Zürih ve Münih'te CS'den (couchsurfing) ev...
  14. sarıkeçili

İsviçre gezimi planlarken tesadüf eseri öğrendiğim couchsurfing'e üye oldum, hospitalityclub'tan da onay bekliyorum. Couchsurfing'te birkaç yazışma da gerçekleştirdim. Beni misafir etmek isteyen birkaç bayan arkadaş çıktı. Ama çevremden gelen bazı kuşkucu fikirler beni tedirgin etti. Sizce ne...
  15. sarıkeçili

İsviçre ve Stuttgart - Münih Seyahati İçin Tavsiyeler ve Yol Arkadaşı Arıyorum

Merhaba, 22 Eylül'de Cenevre'ye uçuyorum. Orada yaşayan bir arkadaşımda üç dört gün kaldıktan sonra tek başıma İsviçre'yi gezeceğim. Belki birer gün diğer şehirlerde ve birkaç gün Zürih'te kalıp trenle Münih'e oradan Stuttgart'a geçeceğim. Stuttgart ve Münih'te akrabalarımda kalacağım. 6 Ekim'de...

16. sarıkeçili

Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı Aranıyor

Ynt: Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı Aranıyor Merhaba, sorum moderatör arkadaşlarımıza... İsviçre'ye ve birkaç günlük Stuttgart-Münih şehirlerine yapacağım gezi öncesi sitede araştırma yapmak istedim. Sanırım İsviçre ve Stuttgart ile ilgili gezi notu yayınlanmamış. Buna rağmen daha önce gidip de...
  17. sarıkeçili

3 Günde Avrupa Turu

Ynt: 3 Günde Avrupa Turu Merhaba, sorum moderatör arkadaşlarımıza... İsviçre'ye ve birkaç günlük Stuttgart-Münih şehirlerine yapacağım gezi öncesi sitede araştırma yapmak istedim. Sanırım İsviçre ve Stuttgart ile ilgili gezi notu yayınlanmamış. Buna rağmen daha önce gidip de bilgisi olan...
  18. sarıkeçili

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, sorum moderatör arkadaşlarımıza... İsviçre'ye ve birkaç günlük Stuttgart-Münih şehirlerine yapacağım gezi öncesi sitede araştırma yapmak istedim. Sanırım İsviçre ve Stuttgart ile ilgili gezi notu yayınlanmamış. Buna rağmen daha önce gidip de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR