Arama sonuçlarınız

1. D

karadeniz gezimiz için yardım

Ynt: karadeniz gezimiz için yardım katkılarından dolayı herkeze teşekkürlerr ;)

2. D

Ynt: karadeniz gezimiz için yardım önerileriniz için çok teşekür eder devamını dilerim
  3. D

Ynt: karadeniz gezimiz için yardım dönüş yolunda tokat turhal ballıca mağrası ile amasyayada uğrama niyetindeyim oralara kadar gidip hattuşaş'a uğramassak ayıp olur diye düşünüyorum ama rota çokmu uzar ve karmaşık olur arkadaşlar

4. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu can güvenliği 2 ayaklılar olarak demiştim örneğin uyudunuz yan kesiciliik hırsızlık gasp vs
  5. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu karadeniz ve doğu anadolu gezimiz kaldı, herhalde gezilerinizi hep yanlız yapıyorsunuz sıkıcı olmuyormu bu yoksa yanlızlığın ayrı bir tadımı... trenden indikden sonra ulaşacağınız yerlere taksi ,dolmuş ,yayan nasıl ulaşım sağlıyorsunuz? ,doğu gezisi trenle olur can...

6. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu süper bir gezi dizisi bende anı anında yaşamayı, gezmeyi ve ,farklı tatlar peşinden gezen birisiyim ama tren tadını sizin yazınızla tatdım umarım bunu en kısa sürede bende yaşarım emeğinize yüreğinize sağlık yolunuz açık olsun.

7. D

Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar)

Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar) çok güzel bir gezi olmuş paylaşımlarınız için teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık bu yaz nasip olursa karadeniz gezisi planlıyoruz gezi rotanızı harita üzerinde ve konakladığınız yerleride ulaşım imkanları ile liste şeklinde paylaşabilirseniz çok...
  8. D

Ynt: karadeniz gezimiz için yardım gezimiz 4 kişilik çocuk yok arabamız normal binek hyundai konaklama için nerde yer bulabilirsek orada kalmayı düşünüyoruz otel motel pansiyon tarzı rotamız kastamonudan ineboluya ve sonrada sahildendoğu karadenize kadar ilerlemek yardım ederseniz sevinirim
  9. D

Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006)

Ynt: Doğu Karadeniz Gezimiz (Haziran 2006) haşmet bey öncelikle paylaşımlar için çok teşekkürler bu yaz bizde karadeniz gezisi planlıyoruz güzel bir örnek bizim için bu gezi için en uygun tarih ne zaman sizce ve toplam maliyeti ne kadar. ortalama ne kadar bir bütçe ayırmak gerekli ve...

10. D

herkeze ii geziler şimdiden 2012 karadeniz gezimiz için planlar yapmaya başladık afyondan yola çıkarak karadenizin doğusunu, yaylalarını gezmek istiyoruz süremiz 15-20 gün bu konudaki deneyimlerini gezilecek görülecek konaklanacak yerlerle ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

11. D

ege gezisi

Ynt: ege gezisi daha ileri gidip kaş demre finike kemer antalya manavgat alanya olabilirmi daha ayrıntılı nerede kanlınabilir neler yenilir bu güzargahta bilgisi olan herkezden azıcık olsun birşeyler bekliyorum sevgilerle :)
  12. D

ege gezisi

slm arkadaşlar temmuz başı itibari ile araba ile ama çadırda otelde motelde yani nerde olursa kalınınacak :) ne bulunursa yenilebilecek :) ortalama 20 günlük çanakkaleden başlayıp antalyaya kadar bir gezi planlıyorum bu konuda gidilip gezilecek görülecek yenilip içilecek yapmadan dönme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri