Arama sonuçlarınız

1. T

WOKSWAGEN T3 HAKKINDA BİLGİSİ OLAN, BİR T3 BULDUM ALINIRMI

Ynt: WOKSWAGEN T3 HAKKINDA BİLGİSİ OLAN, BİR T3 BULDUM ALINIRMI Araç benzinli mi ve motor hacmini biliyor musunuz?

2. T

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi Ben daha önceki 50 sayfa boyunca tartışılan motorun ömründe azalma olur mu, hararetde artış olur mu sorularını nedenleriyle cevaplamış olduğu için o alıntıyı yaptım. Bunlar çok anladığım konular değil, volkswagen-t3 forumunda bir arkadaşın bahsetmesiyle HHO...
  3. T

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi Sayın Amedeus, sizin vermiş olduğunuz link tamamen Sn. Betelgüz'ü onaylıyor. Motor yakıtı olarak hidrojen başlığında dediğine göre; " Alev hızının yüksek olması ise Otto motorlarında ideale yakın bir yanmanın oluşmasını sağlayarak, ısıl verimi arttırır...

4. T

Servis Araçlarına ABS Fren Sistemi Şartı Getirildi

Ynt: Servis Araçlarına ABS Fren Sistemi Şartı Getirildi Selamlar Geçen gün bir 85 model VW T3 almaya niyetlendim. Araç, ruhsatda 7+1 olarak geçiyormuş. Sahibi muayeneye soktuğunda geçememiş. Çünkü TÜV tarafından, 7+1 lerde ABS gerekiyor. Ya ABS taktıracaksınız ya da proje değiştireceksiniz...
  5. T

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. 20 mesajdan az mesajım olduğu için özel mesaj atamıyormuşum. Ben download linkini ekliyorum gerekiyorsa sonra sileriz. http://**.com/files/453282954/VW_Vanagon_Transporter.pdf

6. T

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. Herkese Selamlar Bir süredir ben de T3'lere ilgi duyuyorum. Henüz bir taneye sahip olamadım fakat ilk fırsatda almak niyetindeyim. Elimde 1329 sayfalık bir e-kitap var.Belki bir çok arkadaşta vardır fakat ben çok zor buldum. Eğer forum kuralları açısından engel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri