Arama sonuçlarınız

1. simurg2

Satılık Araç Üstü Çadır

Teşekkürler GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. simurg2

Satılık Araç Üstü Çadır

yer ve telefon bildirirmisiniz GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. simurg2

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

araçtaki sorun ne idi GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. simurg2

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

bostancı sanayi 4x4 garaj Cemafer Bulut bir çok Discovery 2 Td 5 yarış aracı yapmış bu işin konpetanı
  5. simurg2

Tosfed !!!!

Malesef eleştirilere katilmamak imkansiz GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. simurg2

2005 Grand Vitara 2.0 Otomatik

Bostancı sanayi cemafer bulut 4×4 garaj GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. simurg2

Sprinter 4x4 E Lastik Seçimi Avantaj Ve Dezavantajları

Ynt: Sprinter 4x4 E Lastik Seçimi Avantaj Ve Dezavantajları Cant olcusu ölçüsü 15 pardon yani 225 75 15 yada 215 75 15 rahat olur GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. simurg2

Sprinter 4x4 E Lastik Seçimi Avantaj Ve Dezavantajları

Ynt: Sprinter 4x4 E Lastik Seçimi Avantaj Ve Dezavantajları Coşkun kardeş aracın hayirli olsun bf at sınıfının kendini ispat etmiş lastigidir yanilmiyorsam 225*75*16 ölçü sunde bile takilabilyor boşluk var araçta bende aynı aractan ariyorum şayet bulup alirsam 225 75 16 bf at takacagim ayrıca...
  9. simurg2

Grand Vitara 1.9 Ddis Egr

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr bilgilerdirme için teşekkürler Abdullah bey

10. simurg2

Anabasis Yolu - Maçka

Ynt: Anabasis Yolu - Maçka Bilgilendirme için teşekkürler bir gün muhakkak yapılması gereken rota olarak eklendi ;)

11. simurg2

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale Adana ceyhan veya yakın yerlerde oturan gezenbilirci arkadaşlar vardır. bilgileri varsa yazsalar çok güzel olur derim ben :)
  12. simurg2

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Ynt: Defender 110 Hardtop 300tdı (2005) Şenol bey yeni aracınız hayırlı olsun Ali beyin seyahat notlarından araç hakkında kendi aracımdan fazla bilgimvar diyebilirim gerçektende hazır uzun seyahatler için alına bilecek en iyi aracı almışsınız umarım bir yerlerde karşılaşırız.

13. simurg2

409 Shoptan Telsiz Getirtme

Ynt: 409 Shoptan Telsiz Getirtme Büyük ihtimalle takılır bu tür cihazları özellikle inceliyorlar
  14. simurg2

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

Ynt: Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..) Çok yararlı paylaşımlar arkadaşlar ellerinize sağlık akordıyon göneşlikler vardı 3mx3m olanlardan bilen gören varmı acaba
  15. simurg2

Asfaltsız Türkıye Gezisi

Ynt: Asfaltsız Türkıye Gezisi Tüm Türkiye için zor ama parça parça yapılıp sonradan birleştirilebilir batı ve ortakaradeniz sonra doğu karadeniz eklenebilir mesela giresundan başlayıp ayderden çıkılabilir ama dediğim gibi ilk önce iki üç araç etabı parçalar bölüp sonra yol notları eklenebilir...

16. simurg2

Asfaltsız Türkıye Gezisi

Ynt: Asfaltsız Türkıye Gezisi Hiç asfalta inmeden değilde yaylalardan yaylalardan ama yeryer mecburen asfalta iniyorsunuz çünkü aynı olayı karadenizi batıdan doğuya yaylaları birbirine ekleyerek gitmek için plan yapmıştık ama yeryer dağların ve coğrafyanın mecbur biriaktığı vede yakıt ve diğer...
  17. simurg2

Fj alimi icin yardim

Ynt: Fj Alimi İcin Yardim Araç fj40 serisi 2f motor kodlu benzin karbiratörlü (sonradan dizel yada değişik motor atılmadıysa ) 4 ileri şanzıman japonların cj 5lerden esinlenerek yaptığı fakat onu geçen taş gibi bir iş makinasıdır .Ama yaşı itibarıyla yeniden toplanır güzel yapılır ön arka...
  18. simurg2

Hacıllı

Ynt: Hacıllı wicilok diye bir site var yürüyüş ve kamp yerleri rotaları gösteriyor bir bakın derim http://tr.wikiloc.com/rotalari/gezi-yuruyus/turkey/tr-34?t=&d=&lfr=&lto=&a=gezi-yuruyus&q=hac%C4%B1l%C4%B1

19. simurg2

Artvin Manzaraları

Ynt: Artvin Manzaraları memleketim güzel memleketim ;) ;)
  20. simurg2

Bolu - Düzce / Yaylalar - Göller - Şelaleler

Ynt: Bolu - Düzce / Yaylalar - Göller - Şelaleler gezi tabanvaz mı araçlamı öğrenebilirmiyiz acaba

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri