Arama sonuçlarınız

1. emre_ozk

2011 Motorlu Taşıtlar Vergisi

2011 motorlu taşıtlar verginizi bu siteden öğrenebilirsiniz. http://www.motorlutasitlarvergisi.com/

2. emre_ozk

Kocaelide Satılık Arsa

Kocaelinin bahçecik semtinde hızla gelişmekte olan bir bölgede 1180m2 tek parsel %20 imar mevcut yolu açılmış durumda. Arsanın 300 metre yakınında okul, iş merkezi , sağlık ocağı vardır. sahibinden ilan no:21015985 Fiyat: 145000tl pazarlık vardır. Emre özkaradeniz 05382436841
  3. emre_ozk

Bu ilan o kadar çok sevildi ki, Efsane ilan oldu. :)

Bu ilanlanları gürünce gülmekten kırıldım. Sahibinden.com yönetimi sitede efsane ilanlar bölümü bile yapmış. 1 - ilan no: 15106877 2 - ilan no: 19450847 3 - ilan no: 4351308

4. emre_ozk

Araç şasi numarası tek sayı ile yanlışsa ne olur.

2 yıl önce aracımın satışını almıştım ruhsatı çok eskiydi aracın ilk ruhsatıydı 1989 da çıkarılmış bu ruhsatta herşey normal Aracın satışını sorunsuz bir biçimde aldım ve ben aracı bir yıl önce sattım. Dün akşam aracın dosyasını karıştırıken şasi numarasının yeni ruhsatında tek sayı ile...
  5. emre_ozk

Menekşe Yaylası

Adı bir menekşedir gidiyor. Menekşe diye diye adı menekşe oldu aslında adı melemşe dedem 90 yaşında, doğduğundan beri bu yaylada yaşıyor. Eskiden yaylada 20 hane sürekli kalıyordu. şimdi ise sürekli kalan yok toplamda 9 ev mevcut. bu yaylanın çok eski bir tarihi var ama baya uzun bulursam...

6. emre_ozk

Dublörlerin Günlük Yaşantısı :)

http://www.youtube.com/watch?v=qIuzbHeJMkg

7. emre_ozk

Düven

bunun ne olduğunu çoğunuz biliyorsunuzdur. dedeme babasından kalmış demem şuan 90 yaşında yıllar önce bununla az mahsül elde etmemişler 20 - 25 yıldır boşta duruyor ve yeni sahibi benim vernikleyip evimin bahçesine astım her gören 10 kişiden 9 u ne olduğunu bilmiyor.. anlatmaktan bıktım :)...
  8. emre_ozk

Volkswagen Transporter t5 16" Cant ve Lastikler

Resimlerde görüldüğü gibi cant ve lastikler sadece 3 ay gibi bir süre kullanılmıştır. ve acilen satılıktır.lastiklerin ikisi matodor marka ikiside michelın markadır lastiklerin ebatları 215 65 16 dır. lastikler 2004 model ww tranpoter 130bg araçta kullanılmıştır. araca 17 cant takıldığı için bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri