Arama sonuçlarınız

1. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Ynt: Terrano Snorkel Montaji Merhabalar. Aslinda dediginiz cok mantikli soguk hava girisi saglaniyor surekli. Yalniz benim su ana kadar hicbir zaman hararet problemim olmadi. Camurda ve uzun sureli gezilerde klima acik oldugu halde bile sicaklik gostergesi hicbirzaman oynamadi. Hatta bu kis...

2. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Ynt: Terrano Snorkel Montaji Merhabalar Cok tesekkur ederim. Dediginiz gibi ilk basta kazanin altindaki deligi plastik tapa ve silikon ile kapatmistim fakat sonradan onun yerine agzi kapali kucuk bir hortum koydum. Yagmurlu gunlerden ve offroad gezileri sonrasinda kontrol ediyorum henuz bir su...
  3. tyido

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Ben tesekkur ederim. :)

4. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Ynt: Terrano Snorkel Montaji Tesekkur ederim. Bende ilk basta aracima ozel snorkel yaptirmak istedim fakat maliyetli ve zaman alici bir is oldugu icin vazgectim ayrica bu is icin usta bulmak da zor. Umarim yardimci olmusumdur, montaj konusunda da herhangi bir yardim isterseniz elimden geleni...
  5. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Ynt: Terrano Snorkel Montaji Cok tesekkur ederim. :)

6. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Ynt: Terrano Snorkel Montaji Cok tesekkur ederim. Kesinlikle sorunsuz. Sadece kutudan cikan sablon D22 icin oldugu icin sablonu koyup delikleri acamiyoruz. Bunun icin snorkelin vidalarini takip camurlugun uzerinde istedigimiz yere yaklastirip iterek camurluga vidalarin iz yapmasini sagladik...

7. tyido

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Konu ile biraz alakali degil fakat bir paylasim yapmak istedim. Terrano 2. 2.7TDI icin yaptigim snorkel montaji. Alttaki linkden detaylara ulasabilirsiniz. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95268.msg1239314#new
  8. tyido

Terrano Snorkel Montaji

Merhabalar. Uzunca zamandir aracima snorkel takmayi dusunuyordum. Yaptigim arastirmalarda yabanci sitelerde bircok kisinin terranoya snorkel uydurmakta zorluk cektigini ve kendi ugraslari ile yaptiklari snorkelleri taktiklarini gordum. Fakat snorkel yapacak vaktim ve atolyem olmadigi icin...
  9. tyido

Terrano Vinç Montaji

Ynt: Terrano Vinç Montaji Tesekkur ederim. Aslinda bende ilk baslarda one full tampon yaptirmayi dusunuyordum fakat agir olacagi gerekcesi ile vaz gectim. Sizden rica etsem acaba arka tamponun resimlerini paylasabilirmisiniz.

10. tyido

Terrano Vinç Montaji

Ynt: Terrano Vinç Montaji Cok tesekkur ederim.

11. tyido

Terrano Vinç Montaji

Merhabalar Bir yildir 2001 Nissan Terrano 2.7TDI sahibiyim, birkac zamandir planladigim vinc montajini sonunda gerceklestirdim. Tamami ile demir tampon yapmak yerine farkli bir metod ile tamponu yarisindan keserek altina vinc tablasini yerlestirdim. Vinç montaji icin dusunenlere yardimci olur...
  12. tyido

Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan)

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Merhabalar. Varna-Shumen arasi 80km yarin sabah 5:30 gibi yola cikiyorum. Saat 7gibi en gec start noktasinda olurum. Gorusmek uzere. Ayrica Varnadan yada yoldan bir isteginiz olursa telefon etmeniz yeterli. Simdiden bol sanslar. Sabah gorusmek uzere.

13. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Tamamdir sizden haber bekliyorum. Gorusmek uzere. Iyi yolculuklar.
  14. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Merhabalar tekrardan. Shumeni cok iyi bilmiyorum fakat bildigim birkac yer var. Yarin saat 13:00 gibi shumen de olmayi planliyorum. Yanliz siniri gectiginizde beni arayabilirseniz ortak bir bulusma noktasi bulalim. Simdiden iyi yolculuklar.
  15. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Isoff un katilmamasi kotu olmus fakat gelmelerine cok sevindim. Geliceginiz sinir kapisindan sonra benzinci varmi bilmiyorum fakat. Derekoy sinir kapisindan gectiginizde 6 km sonra benzinci var. Bulgaristanda butun istasyonlarda LPG mevcut hatta bazi...

16. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Organizator bana isoff un gelebilecegini soyledi onun icin stand acilabilecegini dusundum. Offroad camiasindan Bulgaristanda kiminle tanissam bana Turk takimlarinin her gelislerinde cok iyi hazirlandigini ve iyi is cikarttiklarini soyluyorlar. Ozellikle...
  17. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Tamamdir ozaman shumen de gorusmek uzere. Bu arada stand tarzi birsey kuracakmisiniz acaba?
  18. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Tekrardan selamlar, Simdi google maps den baktim iki rota da asagi yukari ayni uzaklikta 10km fark ediyor. Daha once hamzabeyli kapisini ve o guzergahi hic kullanmadigim icin yol durumu hakkinda pek bir bilgim yok. Fakat eger derekoy kapisindan gelirseniz...

19. tyido

Ynt: Shumen Trophy 2012 (Bulgaristan) Merhabalar Oncelikle cok mutlu oldum gelmenize. Ben Bulgaristan Varnada ogrenciyim ve neredeyse burda yapilan butun gezilere ve birkac yarisa katildim. 29undan sonra bende yarisin havadan cekimi icin Shumende bulunacagim. Tam olarak kesin degil fakat Hotel...
  20. tyido

Terrona 4 çeker ve 2 çeker ayarı

Ynt: Terrona 4 çeker ve 2 çeker ayarı Kesinlikle katiliyorum. 6-7 aydir aracima sahibim bu sure icerisinde 2 sefer amator offroad yarisina girdim, 12.000km uzun yol yaptim. Ve 8.000km kadar da sehir icinde kullandim ve her pazar offroad gezilerine ciktim. Aracimin on salincak burclarini ve ust...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri