Arama sonuçlarınız

1. V

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? merahaba toyota defender derken bende dün 2006 model daha 34 000 de yeni kasa otomatik bir teriosla istanbuldan aranıza kaıtıldım defenderdan sonra çok konforlu bir araç fakat dik yokuş inişlerinde vitesi l konumuna alsamda istediğim yada defenderdaki kompresyonu...

2. V

Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen

Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen daha önce hiç disco sahibi olmadım yalnız td5 en büyük artısı dizel olmasından dolayı daha çok tutulması bence sadece bir ilüzyon dizel bir motorun bakım masrafları eğer bakımsızsa size yeni bir araba parası harcatacak kudrete sahip olablir...
  3. V

Defender 90 Motor + Otomatik Sanziman Onerisi Lutfen

Ynt: Defender 90 Motor + Otomatik Sanziman Onerisi Lutfen bende malum sitede otomatik şanzıman uygulanmış bir defender gördüm servete yakın bir para istiyorlar sonradan aklıma şöyle temizinden bir 300 tdi motorlu bir defender kapıp bahsedilen otomatik şanzıman uygulamasını yapmak istiyorum...

4. V

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri sevgili berk bende bir v8 alma yolunda hızla ilerlemekteyim gözüme kestirdiğim araçlarda var bir v8 alırken nelere dikkat etmeliyiz paylaşabilirsen çok aydınlatıcı olacağına inanıyorum teşekkür ederim
  5. V

Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen defender kullandım eğer şehirde kullanacaksanız bu durum için burada çok güzel bir yorum vardı ve çok severim bir Defenderı şehirde kullanmak porselen dükkanına fille girmek gibi bir şeydir demişti bir gezenbilir üyesi bu yorum defender...

6. V

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri bende ciddi ciddi v8 düşünmeye başladım fakat yakıt çok korkutuyor bakım masraflarını hesaba katmadım bile ama bambaşka bir araç güle güle kullanın

7. V

Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen mantığımı yönetime geçirip suzuki yada terios alıp mutlu mesut yaşarım diye düşünsemde kısa bir süre sonra kendimi discovery ilanlarını gezerken buluyorum. söylemişlerdide inanmamıştım bir kez land süren bir daha iflah olmaz diye çok ama çok...
  8. V

Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen merhaba arkadaşlar eski bir defender kullanıcısı olarak land rover hastalığım yeniden nüks etmiş bulunmakta malum td5 ler yaşına göre kmsi çok yüksek ve buna rağmen fiyatlar komik denecek kadar yüksek dizel bir aracın bakım maliyetlerinide...
  9. V

Defender Minibüs Ruhsat Sorunu

Ynt: Defender Minibüs Ruhsat Sorunu ön 2 arka 3 en arkada ise klasik karşılıklı iki sıra var

10. V

Defender Minibüs Ruhsat Sorunu

Ynt: Defender Minibüs Ruhsat Sorunu merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3 gündür tuv muayneden geçmeye çalışıyorum aracım ruhsatta 5 kişilik otomobil arazi taşıtı olarak görünüyor fakat tüv senin aracın 9 kişilik ruhsata trafikte 9 kişi yazdır gel muayneden geç dediler bunun dışında aracın hiç...

11. V

Land Rover Defender Günlük Kullanımı ?

Ynt: Land Rover Defender Günlük Kullanımı ? bu arada benim defender benzin lpg kulanıyor yakıt olarak ve çok ama çok memnunum bazen motor çalışıyormu acaba dediği çok oluyor arabama aşıkmıyım neyim :)
  12. V

Land Rover Defender Günlük Kullanımı ?

Ynt: Land Rover Defender Günlük Kullanımı ? sevgili arkadaşlar bende sizin gibi çok fena defender hastalığına tutulmuş durumdayım onunla dağlarda gezmekten inanılmaz bir haz alıyorum fakat İstanbulda aynı hazzı aldığımı söyleyemem bu yıl defenderımla yaklaşık 400 km yol yapıp edremitten...

13. V

Discovery1 V8i Hakkında

Ynt: Discovery1 V8i Hakkında v8 in yakıt sarfiyatı beni korkutuyor bu doğru fakat tdi motorlu alacağım herhangi bir discoda bana motor masrafı çıkartacak lakin 200 000 altında tdi bir disco bulmak neredeyse imkansız dizel motorda 200 bini görünce ömrünü tamamlıyor satın alırkende verilecek...
  14. V

Discovery1 V8i Hakkında

Ynt: Discovery1 V8i Hakkında merhaba arkadaşlar neredeyse bir haftadır gezenbilir sitesinin discovery bölümünde sabahı ediyorum çok keyifli paylaşımlar var ayrıca çok değerli bilgiler sunulmuş ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler. ben dört çeker dünyasına toyota ile başlayıp defender ile devam...
  15. V

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız sevgili tulumcu cevapladığın için çok teşekkür ederim linkteki aracın sahibini arayıp konuştuğumda tavanında boyası olduğunu söyledi ki bu aracın ters döndüğünü gösteriyor ayrıca değişenleride olduğunu söyleyince süratle kaçtım o araçtan...

16. V

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız merhaba sevgili dostlar bugün çok sevdiğim fakat şehirde beni oldukça zorlayan 110 defenderimı üzülerek sattım ama mantıken ayrılmak zorundaydık çünkü beni hem şehirde hem doğadaki gezierimde taşıyacak bir araca ihtiyacım vardı ve uzunca bir...
  17. V

Toyota Eğim ve yükseklik ölçer 2x - 4x çeker göstergesi

Ynt: Toyota Eğim ve yükseklik ölçer 2x - 4x çeker göstergesi 1990 4runner icin gelirse hemen almak isterim sevgili ilhann
  18. V

Magellan Explorist XL Türkiye Haritasını Nereden Bulabilirim?

Ynt: Magellan Explorist XL Türkiye Haritasını Nereden Bulabilirim? malesef ülkemizde bir çok alanda olduğu gibi tekelleşmiş gruplar tarafından yolunmaya çalışılıyoruz ama unuttukları şey konu yazılımsa illaki bir yerinden gediği bulunup içine girilir o zaman soyacakları müşteriyi nasıl...

19. V

Magellan Explorist XL Türkiye Haritasını Nereden Bulabilirim?

Ynt: Magellan Explorist XL Türkiye Haritasını Nereden Bulabilirim? anlayamadığım geomatics ile gpsturk aynı firmamı netten geomatics araması yapınca karşımıza gpsturk çıkıyor ve irtibat numaralarından kendileriyle yaptığım görüşmede türkiye haritaları için 200 ytl deniz haritası için 250 euro...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri