Arama sonuçlarınız

1. O

ARANIYOR 15X8 5X139,7 JANT dış offsetli

Suzuki samuraime jant arıyorum uygun fiyatlı veya 2. elde olabilir dış offsetli olması tercihimdir

2. O

suzuki samurai için far sinyal silecek kolu ARANIYOR

suzuki samuraimin kontrol paneli bozuldu elinde sağlam yedeği bulunup değerlendirmek isteyen arkadaşlara duyrulur veya sıfır olursa daha şahane olur :) yan sanayiide olabilir.
  3. O

SATILIK suzuki samurai 1990 model

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86341.0

4. O

SATILIK suzuki samurai 1990 model

aracın sol ön akis kafası problemlidir nasıl yapılır bilmiyorum üzerinde aisin marka japon malı dualmatıkler takılı istenmemesi durumunda fiyattan düşülerek orjınal sabit poryaları verilicek koltuk döşemeleri iyi durumda ama şöför koltugunu tutan sag kolu kırıktır. zemin döşemesi iyi durumda...
  5. O

aranıyor suzuki samurai hub porya kilidi (manuel)

ön porya kilidi arıyorum elinde bulunan degerlendirmek isteyen varsa telefondan ulaşabilir telefonum 531 762 78 46 veya siteden msj atın.

6. O

sj 413 arazi şanzumanı yardım

arkadaşlar arazi şanzumanının vites kolunun en son takılan parçası kitlemeli pul kırılmıştır elinde bulunan varmı veya bulabilecegim bir yer yardımlarınız için teşekkürler

7. O

samurai makas

samurai de bilindigi gibi makaslar dingillerin altında ben bunu dingillerin üzerine almak istiyorum daha önceden yapmış olan arkadaşlarımız varsa bilgilerini paylaşabilirlermi hangi kısımlarda tadilat yapılmalı hangi parçalar değişmeli bilgileriniz için simdiden teşekkürler
  8. O

15x10 139.7 çıkma jant aranıyor

yamugu kırıgı çıkıgı olmasın yeter boyası çiziği vs önemli degil ofsetli çelik veya sac jant tercihimdir suzuki samurai ye takılıcaktır
  9. O

mersin yeni bir suzuki kazandı

sonunda butceme uyan bi arac buldum birazda takviye ile :D 1 ay kadar sonra da biraz degişiklilik yapmayı dusunuyorum lastık jant dan baslıyacagım sonra hard top

10. O

SUZUKİ SAMURAİ HAKKINDA

suzuki samurai 1300 motor düz yolda araziye hic girmeyecek 35 inc lastik cevirebilirmi? yardımlarınız icin simdiden teşekkürler

11. O

Aranıyor - Suzuki Samurai SJ413

SELAM ARKADAŞLAR Ben mersinden özer suzuki samurai 1300 cc araç arıyorum verebilecegim en üst fiyat limiti 6500 tl
  12. O

suzuki samurai sj413 arıyorum

selam arkadaşlar mersin veya cevre illlerden suzuki samurai arıyorum özellikle 1300 motoru olan satan veya satan tanıdıgı olan arkadaşlar varsa maximum limit 6500 tl yardımcı olacak arkadaşlara da simdiden teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri