Arama sonuçlarınız

1. airboat

Ankara'da Karavan Bakım & Onarım Yapıyoruz!

Karavan Sever Dostlarımızın Dikkatine! Ankara'da tüm karavanlara bakım onarım yapıyoruz. Gerekli olan; malzeme,ekipman,aksesuarları temin ve tedarik ediyoruz. Atık ve Temiz su depoları,çekme ve taşıma ekipmanlarını kendi atölyemizde üretiyoruz. İhtiyacınız olan malzeme ve ekipmanları uygun...

2. airboat

Karavan Ekipmanları

Karavanını kendi yapan yada yaptıranlar için EKİPMANLAR http://karavanekipmanlari.sahibinden.com
  3. airboat

Karavan Ekipmanları

http:karavanekipmanlari.sahibinden.com da Karavan,romork,Marka ve modele uygun Çeki demiri malzeme ve ekipmanların tedariki MAĞAZAMIZDA Lütfen arayınız.

4. airboat

Motosiklet & Bisiklet Taşıyıcılar

Motosiklet ve bisiklet taşıyıcılar listesine "Cros motosiklet Taşıyıcı Hidrolik Sistem" i de ekledik. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-kiros-motosiklet-tasiyici-hidrolik-sistem-155581895/detay/
  5. airboat

Cros Motor Taşıyıcı Hidrolik Sistem

Karavan aksesuarlarına; Yeni ekipmanlar üretip ekledim. Motosiklet Taşıma Rampası,Bisiklet taşıma aparatı, Cros Motosiklet Taşımak için Hidrolikli Sistem vb Bunları sizlerle paylaşmak istedim...

6. airboat

Tokat Niksar Çamiçi Karavan Kamping

19 Mayıs 2013 tarihinde Niksar Belediyesi Öncülüğünde; Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonun'da katılımıyla, Niksar'ın en güzel yaylası olan ÇAMİÇİ'nde Karavan ve diğer gezginler için kamp yeri kuruldu. Açılışına katılamadığım bu kamp yerini 2 Haziran 2013 tarihinde Tokat gezimde gördüm. Çam içi...

7. airboat

DÜNYA TİYATRO GÜNÜ 27 Mart 2013

Gezenbilir Dostları; Dünya Tiyatrolar Günü; Batıket ADD Kültür Merkezinde ki şubesinde, "RESMİ NİKAH" adlı oyunla kutlandı. Katılımcılar içinde ADD Genel Başkanı Sayın Tansel Çölaşan'da katıldı.
  8. airboat

M1 Sınıfı Karavanlarımızın 2 Yılda Muayene Olması Çabalarımız..!

Bir sen bir de ben;elde var iki! Yok mu artıran! Haydi dostlar,arkadaşlar,kardeşler >:(
  9. airboat

Çekme Karavan Yapıyorum "badi'k" Seyfettin Başkurt

Karavan Dostlarım, Hobi çalışmalarım 2000’li yılların ortalarına doğru başladı. Yaptığım çalışmaların her birinin en az bir gerekçesi vardı. Donanım Haber Forum’a üyeliğimle birlikte; rüzgârdan enerji elde etmenin yol ve yöntemlerini araştırdım ve çalışmalara başladım. Amacım Ankara’dan...

10. airboat

Doğa Tarihi Müzesi

Sevgili Doğa Sever Dostlarım, Okullar ders yılına ara verdi.15 günlük dinlence başladı.Torunlarım evimizde konuk edildi. Eskişehir'de Edebiyat Öğretmenliği yapan yapan kızım Devrim sabah süprizi yaparak "Baba bugün bizi Doğa Tarihi Müzesine götür" dedi. İlk müze gezim,Öğretmen okulu 11.sınıfta...

11. airboat

Karavan yapan veya yaptıranlar için EKİPMANLAR

Karavanını kendi yapan veya yaptıran dostlarımızın, malzeme ve ekipmanları bulmakta güçlük çektiklerine tanık oldum. Bulunan ekipmanlar "Karavan"için alınmak istendiğinde; normal fiyatların en az 4 & 5 katlandığını gözlemledim. Bu amaçla;kendi atölyemde ve üretenlerden temin ettiğim malzeme ve...
  12. airboat

Atamızı anıyor ve anlamaya çalışıyoruz

Atamızı anıyoruz.

13. airboat

TIRMANMA EKİPMANI

20mt 20mm Tırmanma halatı ve Paraşüt tipi Emniyet Kemeri Çanta İçinde(Halat,karabina,tırmanma mekanızma,Emniyet kemeri) komple.
  14. airboat

e-posta ile takip edilen konuların eşleşmemesi

Takip ettiğim konulara yeni yazılan,yazıları günlük olarak izlemeye çalışıyorum. Takip ettiğim konular e-posta adresime de geliyor ama,forma 2 konu gelmişse e-posta adresimde gelen sayı çok daha fazla oluyor. Çokdan beri böyle,aynı sayıda yer almıyor,e-postada yer alan konu,form sayfamda...
  15. airboat

HOVERCRAFT UNIVERSAL (UÇAN TEKNE ) EXPOLORER MODEL HAVA YASTIKLI

HOVERCRAFT UNIVERSAL (UÇAN TEKNE ) EXPOLORER MODEL HAVA YASTIKLI -Boy:380xEn:180xh:30 cm HAVA YASTIKLI -Marin kontrapilak üzeri Polyester kaplama -Motor:İtici:KAMA 16HP Boksor Motor,Marşlı-Akulu kayıs-kasnak aktarmalı Kaldırma:6.5 hp Dikey Eksen ……çekmeli. -Pervane:80cm...

16. airboat

AIRBOAT SIĞSU TEKNESİ GLEN-L PROJESİ

AIRBOAT SIĞSU TEKNESİ GLEN-L PROJESİ -Boy:380xEn:130xh:30 cm DÜZ TABAN -Marin kontrapilak üzeri Polyester kaplama -Motor:1987 mod 65hp Skoda oto Motor,Şanzuman uzantılı. -Pervane:120cm çapında Ahşap kompozit,2500 dv/dk test edilmiş. -Kapasite:1+3 kişi SIĞSU VE GÖLETLERDE GÜVENLE KULLANILIR...
  17. airboat

Kendi Motokaravanını Yapanlar;Citroen/Jumper Camper Seyfettin Hoca (airboat)

Bende motokaravan yapmaya başlıyorum!
  18. airboat

HOWERCRAFT UÇAN TEKNE

19. airboat

KÖYCEĞİZ BELEDİYE KAMPİNG & ÇEVRESİ

Köyceğiz'de Doga ile başbaşa kalmak istediğinizde önerilecek tek mekan belediye kampingi İşte kampingin yegane temsilcisi....... ;)
  20. airboat

ŞİİR & GÜZEL SÖZLER

Bu gün ŞİİR ve GÜZEL SÖZLER Konu başlığını açmayı düşündüm. Şiir sevenler,Şiir yazmayı sevenlerin buluşacağı bir köşe olsun istedim. CAN YÜCEL'in Farketmeli İnsan şiiriyle konuyu başlatıyorum[attachment=1] İzninizle Saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri