Arama sonuçlarınız

1. ozturk55

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

Benim aracım 2001 Avusturya üretimi görünüyor Mopar sorgusunda

2. ozturk55

Yok malesef overland değil araç limited ama bir arkadaşımdada yine 2001 limited var ondakide aynı benimkiyle.
  3. ozturk55

Benim aracımda 2001 Wj limited ama alüminyum iç trim ve tcs hariç saydıklarınızın hepsi var alüminyum yerine ahşap kullanılmış.

4. ozturk55

2000 Model 4.7 V8 Grandcherokee Mi Aldım Sonunda..

Hayırlısı olsun abi. Allah gönlüne göre versin.
  5. ozturk55

2000 Model 4.7 V8 Grandcherokee Mi Aldım Sonunda..

Erol bey wj ye devam mı?

6. ozturk55

Wj Simit Lpg Tankı Takan Varmı ?

Çok teşekkür ederim bu hafta sonu lpg montajı yapan bir yerle görüşüp oluyorsa (yasal prosedür) bende bu şekilde yaptıracağım. Benim aracımda şu anda sizin aracınızla hemen hemen aynı sarfiyatta. Tekrara teşekkür ederim.

7. ozturk55

İlginiz için çok teşekkür ederim.
  8. ozturk55

Arkadaşlar iyi akşamlar 2001 model 4,7 wj aracım var. Geçenlerde bir şey fark ettim gördüğüm bütün 2001 4,7 lerde gösterge tablosı beyaz benim aracımda ise siyah acaba aracım 2000 üretimimidir diye mopar sitesinden vin sorgusu yaptırdım oradada 2001 model yazıyor bu konu ile ilgili bilgi sahibi...
  9. ozturk55

Wj Simit Lpg Tankı Takan Varmı ?

İyi akşamlar sizin simit tankda kot farkı yok zannedersem bende simit tank takmayı düşünüyorum. Zahmet olmaz ise müsait bir zamanınızda bir fotoğrafını yükliye bilirmisiniz? Teşekkürler saygılar.

10. ozturk55

Samsun'da Jeep Grand Cherokee Ustasi Veya Servisi Varmidir?

Gülsan sanayi sitesinde sondan bir önceki blokta (deniz tarafı) Ercan Kaplan var işinin ehlidir düzgün esnaftır. Birde en son blokta Bosh Car servisi Osman usta var o da işinin ehli ve düzgün esnaflardandır. İkisinide sanayide kime sorsanız yerini tarif eder.

11. ozturk55

2ooo Model Otomatik Frontera B 4 Çeker E Geçmiyor

Facebook Opel frontera Türkiye adlı gruba katılın orada bu konular ile ilgili usta ve ikinci el ve sıfır parça teğmin eden arkadaşlar var.
  12. ozturk55

Geçmiş Olsun.

13. ozturk55

Opel Frontera B .3.2 Automatik '' Ten Manuele Dönüş

Hüseyin abi yanlış bilmiyorsan bu işlemi Tr de ilk yine sen yapmıştın yıllar önce eline sağlık abi.
  14. ozturk55

Manifoltdan çıkan ince hava hortumlarını takip edin bu hortumlar manifolttan aracın sol ön köşe kısmına gider yani fren merkezinin sol tarafına burada iki adet ufak parçaya bağlanırlar ve aynı parçanın alt kısmından çıkarak aracın ön alt kısmındaki çeker silindirine gider (aracın altına...
  15. ozturk55

Frontera B Kasa V6 3.2 Artilar Ve Eksiler Ve Tavsiyeler ???

Bu arada highoutput abi sen zaten baya bir tecrübelisin 5.9 her kesin harcı değildir :smiley: kazasız belasız kullan inşallah.

16. ozturk55

Frontera B Kasa V6 3.2 Artilar Ve Eksiler Ve Tavsiyeler ???

Konuyu biraz geç fark ettim Öncelikle her kese merhabalar. Konuda dikkatimi çeken aks kırılmasını yıllardır Frontera B kulanmış ve halen kullanan birisi olarak ilk defa duyuyorum desem yeridir. Bence kıran arkadaşın şanssızlığı galiba birde şuna değinmek isterim parça fiyatları abartıldığı kadar...
  17. ozturk55

Frontera Cilar Buraya

Samsun dan selamlar.
  18. ozturk55

Grand Cherokee 5.2 Zj Far Sökülmesi Yardım

Önce köşede bulunan park lambasının iki adet vidası bulunmaktadır bir tanesi kaputu açınca çamurluk uç köşesinde bulunur bunu sökün daha sonra söktüğünüz vidanın tam alt hizasında köşe parkının tam altında uzun sinyal ile arasında bir vidası daha vardır bunu görebilmeniz için eliniz ile köşe...

19. ozturk55

97' Zj Yükseltme Önerileri

Sonucu yazarsanız ve fotoda paylaşırsanız iyi olur ben dede 5.2 Zj var bende 2'' düşünüyorum bu nedenle paylaşımınız benim için önemli olacaktır. Teşekkürler.
  20. ozturk55

93 5.2 Zj Sabit Hızda Vuruntu Sorunu

Bu arada yol gösteren siz değerli arkadaşlara teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri