Arama sonuçlarınız

1. KEMALS42

Şile Kömürlükten, Gebze Mudarlıya(11 Nisan 2009)

11.04.2009 sabahı Burak Ayvaz arkadaşımız ile şile yolu gözlemecilerde buluşup,yapılan kahvaltı sonrasında kömürlükten girip,mudarlıdan çıkılan biraz light bir offroad turu yapıldı.işin en güzel tarafı mangal başı yemek sefasıydı.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

2. KEMALS42

Seçim Sabahı Kayışdağı'ndan İstanbul'a Bir Bakış (29 Mart 2009)

Seçim sabahı vatandaşlık görevimizi yerine getirip,ailem ile beraber,Samandıra'da olan işyerimize gidip,köpeklerimizi alıp Ağva tarafına doğru gitmek üzere evden ayrıldık.Yolumuzun üzerinde kayışdağı'ndan geçerken,kızlarımın ısrarı ile tepeye çıkıp,İstanbul'u seyredip inmek istedik.Hava son...
  3. KEMALS42

Kayışdağı'nda Akşam Gün Batımı (23 Mart 2009)

23.03.2009 akşamı,işyerinden kaçıp kayışdağı'nda kış güneşi batışında bir damak ıslaklığı soğuk bira içip,muhteşem İstanbul manzarası karşısında kısacık zamanda olsa stres atmak istedim. Benim gibi düşünenlere bu muhteşem manzara karşısında her zaman,gidebilecek herkese tavsiye edeceğim bir...

4. KEMALS42

1990 2.6 Pajero Komple Aks

Sayın Arkadaşlar, Aracım için,( 1990 pajero 2.6 benzinli) Sıfır veya sıfır konumunda çok temiz Sağ ve Sol ön komple AKS(25 freze) ihtiyacım var.Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim. Saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri