Arama sonuçlarınız

1. abdullahtonbul

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Mükemmeldi kısa sürdü izlemeye doyamadım bir sonraki programını iple çekiyorum özellikle Trabzon ile ilgili bölümleri

2. abdullahtonbul

Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan"

Ynt: Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan" Araç baştan sona itina iile toplanmış ve sonuç mükemmel olmuş araç toplatmak isteyenler fikir edinilebileceği bi konu olmuş kazasız belasız sürüşler...

3. abdullahtonbul

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Defender takipçileri 20 temmuzda başka araçlarla birlikte ihale edilecek DEFENDER'lar bulunmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur :) İHALE LİNKİ http://www.mkehurdasan.com.tr/200711.htm
  4. abdullahtonbul

Beraber Bir Defender Yapalım

Ynt: Beraber Bir Defender Yapalım Bu Trabzondaki defender "FVR 26" daha doğrusu ben öyle hitap ediyorum umarım sizce bi sakıncası yoktur...biraz bana da bulaştı defender hastalığı ondan plakalarıyla aklımda kalıyorlar :) Şu askerliği de çıkarsak aradan düşünüyoruz bi arkadaşımla aksilik...

5. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Kafamı kurcalıyordu açıkladığınız için teşekkürler...

6. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Peki verilen tekliften önce yatırılan teminat toplam teklif edilen bedelin içinde mi kalıyor yoksa teklifmiz kadr artı para mı ödyoruz yani örneklendirelim 1.000 TL teminat yatırdık 4.500 TL teklif verdik diyelim araç bizde kaldı toplam 4.500 tl mi...
  7. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri http://www.mkehurdasan.com.tr/pazarlama_ihale.htm girin aşağıya doğru sıralanacak haziran ayı ihaleleri 24 haziranda yapılacak ihalede diğer bazı araçlarla birlikte Defender da ihale edilecek... araçlarla ilgili resimleri önceden eklemiştim işte...
  8. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri LANDROVER (KAPALI KASA)(1990 MODEL) KIRIKKALE HURDA 1 ATAKAN GEDİK 5.251,00 TL SATILDI LANDROVER (TENTELİ)(1992 MODEL) KIRIKKALE HURDA 1 NAMIK KUTUPOĞLU 6.750,00 TL SATILDI...

9. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri LANDROVER (TENTELİ)(1992 MODEL) SEYMEN HURDA 1 DURSUN ALİ ATMACA 5.500,00 TL SATILDI LANDROVER (KAPALI KASA)(1990 MODEL) SEYMEN HURDA 1 DURSUN ALİ ATMACA 6.800,00 TL SATILDI LANDROVER (KAPALI...

10. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri İhaleye katılmayı düşünen arkadaşlar için kafalarında fiyat oluşturmak veya oluşturdukları fiyatı karşılatırmak için 18 Nisanda yapılan ihale sonuçları LANDROVER (TENTELİ) (1991 MODEL) KIRIKKALE HURDA 1 HASAN KUTLUATA 3.750,00...
  11. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri VAy be ne umutlanmıştık ;) demekki değerli dostlar buradan da bi cacık çıkmayacak bence Aliağadaki araçları kaçırmayın derim bu ayın 24. galiba ihalesi temiz araçlar bir daha düşmez böylesi...

12. abdullahtonbul

Landrover Defender Vize (Önemli)

Ynt: Landrover Defender Vize (Önemli) Her i,şin çılkı çıktığı gibi bununda çılkını çıkarmışlar bari ticari olanlara zorunlu tutsalar Defenderla ticari taksicilik mi yoksa servis mı yapıcaz milletimiz...
  13. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri bu Satış ihaleleri sayfalarının 70. sayfasında bulunuyor ama sizin için işte link :) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21227.1380 Özellikle alıncaksa mavi olan jandarma araçlarınızı ben tercih etmenizi isterim temiz olan araçlar genellikle...
  14. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Resimlerini çekip siteye koyduğum Aliağadaki Defender araçlar için 24.06.2011 günü ihalesi var MkeHurdasana düştü ihale bilgileri kamuoyuna saygıyla duyurulur...

15. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Çok iyi olur ama dikkat et geçen ben resim çekerken zaten gizli çekiyoruz...Herifin teki geldi ulu orta çekiyodu resim müdür mu nedir geldi foto mak. aldı adamın dikkat et yani çok belli ettirme ;) Resim çekmek ne hikmetse yasak sebebini sordum askeri...
  16. abdullahtonbul

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri demekki ordaki görevlinin bana söylediği doğru çıktı bende gittiğimde 35 adet vardı şiimdi de yeni araç geldi diyorsunuz defender sahibi olma oranımız artıyor :)
  17. abdullahtonbul

455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi Vay beee benzin de ucuz değil ki düşünelim bizde böyle canavarlar :))

18. abdullahtonbul

Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu

Ynt: Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu İllede takip :)
  19. abdullahtonbul

Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu

Ynt: Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu Bir g hayranı olarak çok isterim böyle araç sahibi olmayı ancak yedek parça ve araç fiyatlarıel yakıyor ondan dolayı amacımız defender ama aracıınız hayırlı olsun....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri