Arama sonuçlarınız

1. S

Kadjar, Duster, Ve Qashqai'daki 4x4 Sistemi Hk.

Merhaba arkadaşlar, Bildiğim kadarıyla bu araçlardaki (4x4 versionlarında) 4x4 sistemi aynı. 2wd, 4wd lock ve auto modları var. Benim merak ettiğim ise: Bu 4x4 sisteminde, kuru zeminlerde yüksek hızlarda giderken Auto ya da Lock modunda olmanın güvenlik açısından bir faydası var mı? Yani...

2. S

4x2 SUV'a AT lastik takılır mı?

Selam arkadaşlar, Ben yeniyim. Konuyla ilgili bilginiz varsa, paylaşırsanız sevinirim.
  3. S

duster konfor

Merhaba arkadaşlar, Gerek okuduğum incelemelerde, gerek forumlardaki yazılarda duster'in süspansiyonun çok konforlu olduğu söyleniyor. Darbeleri iyi emiyormuş,hissettirmiyomuş. Ama ben benim duster'i kullanırken çukur,asfalt yaması görünce kaçmadan edemiyorum, çünkü üzerinden geçtiğimde baya bi...

4. S

Duster için İstanbul'da Kocaeli'de servis tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Duster'ım bakım zamanı geldi.Hazır bakım yaptırırken bazı sorunlarını da yaptırmak istiyorum. Bunlar: - Ön kapıların içinden gelen sesler, - Kabin içerisindeki müthiş rüzgar sesi, - Turbodan hafiften hafiften gelen ıslık sesi. Neyse, İstanbul ya da Kocaeli civarlarında...
  5. S

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Merhaba arkadaşlar, Benim Duster öncesi bir Lagunam(Laguna I, 97 model) vardı. Otobanda saatte 150km falan yapardım, bu hızla virajlarda bile tek elle direksiyonu tutarak (kabul ediyorum, bu örnek bir davranış değil ama rahatlık açısından söylüyorum) sollama bile yapardım. Dusterımı kullanırken...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri