Arama sonuçlarınız

1. M

cok acil satilik patrol

Arkadaslar aracimi acil satmam gerekiyor. 1987 model 3300 turbo dizel patrol. fiyat 15750 tl tel 0536 894 80 60 istediginiz ustqyi alip gelin gosterin motor on numara calismayan aksami yok

2. M

SATILIK 3300 TD PATROL 87 MODEL

87 MODEL 3300 TD PATROL KISA ŞASE ARAÇ TOPLANIYOR AMA SATMAYI DÜŞÜNÜĞYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR TEL 0536 894 80 60
  3. M

3300 Turba Dizel ile Aranızdayım.

ARKADASLAR pajeroyu satıp bende PATROL ALLDIM VE YENİDEN TOPLAMAYA BAŞLADIK...

4. M

90 model pajeroya hidrolik direksiyon

arkadaşlar aklıma takılan bi konuda sizlerden yardım .bekliyorum. 1990 model 2.5 kısa şase pajero sahibiyim ve aracımda beni üzen tek şey hidrolik direksiyon olmaması. bende karar verdim hidrolige çevirtecem ama duydugum şeyler beni arada bırakıyo,kimi düzen tutmaz diyo,kimi iyi olur ama...
  5. M

ANKARA OFF ROAD GRUBU DİKKAT :herkese böyle usta lazım

s.a ankara grubu sizlerle bişey paylaşmak istiyorum.herkesin aracıyla ilgilenen usta veya tamircisi vardır biliyorum ama şaşmazda bulunan DADALOĞLU SERVİS, şenol usta var ve inanınki işçiligi süper vapamadıgı şey yok (motor,mekanik,elektironik,omatik şansumaz tamiri) içinden çıkılmaz araçlar...

6. M

satılık 3 kapı pajero

arkadaşlar ilanı yeniliyorum temiz bakımlı güzel bi araçtır fiyat 12.750 tl dir tel: 0536 894 80 60

7. M

90 model sorunsuz pajero

arkadaşlar ilanım daha önceden verildi ama yurtdışına gidiş tarihim yaklaşıyo bu sebebten fiyatı düşürüyorum kimsenin aklına bişey takılmasın geli görün istediginiz yere gösterin tekrar tekrar gösterin aracım sorunsuz ve herkes tarafından begenilen bi aractır . umarım araca benim gibi veya...
  8. M

fiyat düştü satılık pajero 1990 MODEL

herkese merhalar cok sevdigim ve sorunsuz temiz pajeromu yurtdışına gidecegim için satıyorum ilanı daha önce vermiştim ama olmadı şimdi fiyatı düşürdüm araçımda sorun yok sadece 1 yıl yurtdışında kalacagımdan dolayı araç yatmasın diye satıyorum....... inşallah satılır kapıda çürümez...
  9. M

herkese merhalar cok sevdigim ve sorunsuz temiz pajeromu yurtdışına gidecegim için satıyorum ilanı daha önce vermiştim ama olmadı şimdi fiyatı düşürdüm araçımda sorun yok sadece 1 yıl yurtdışında kalacagımdan dolayı araç yatmasın diye satıyorum....... inşallah satılır kapıda çürümez...

10. M

11. M

SATILIK 1990 model 3 kapı pajero

herkese mrhblar 1990 model 2.6 pajero pajero mu üzülerek satmayı düşünüyorum sorunu olmayan bi araç herkese teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri