Arama sonuçlarınız

1. H

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı Seçim için fazla kafa yormanıza gerek yok, şöyleki; Eğer 6 voltluk bir akünüz varsa kesinlike C3 almalısınız çünkü C7 6 volt aküyü şarj etmiyor. Eğer şarj edeceğinz akü 120 amperi geçmiyorsa C3 almalısınız çünkü C3 120 amperden büyük aküleri şarj etmiyor. Eğer 24 voltluk...

2. H

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı Arkadaşlar anlaşılan kimse kullanmamış ama ben yinede ürünü satın aldım ve kullanma fırsatım oldu. Paylaşım adına başlık boşuna gitmesin, belki birilerine lazım olur diye diye yorum yazıyorum. İhtiyacı olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim 60 amperlik bir aküyü 4...
  3. H

Akü Şarj Cihazı

Arkadaşlar Merhaba, Karavanımın aküsünü şarj etmek için akü şarj cihazına ihtiyacım var. Bosch'un C3 ve C7 diye adlandırdığı 2 adet şarj cihazı var linkleri aşağıda mevcut, bu cihazları kullanan arkadaşlar varmı, tavsiye edermisiniz? http://www.akusepeti.com/Bosch-C3-Aku-Sarj-Cihazi,PR-89.html...

4. H

SHREK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR

Ynt: SHREK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR Hayırlı Olsun Çok Güzel.
  5. H

455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi Gözlerim kamaştı, emeğinize sağlık.

6. H

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba, Ben Hakan Ulusoy Ankarada İkamet Ediyorum, Of Road ve Motosiklet Tutkunuyum, Aranızda Olmaktan Mutluyum. Sevgi ve Sayglarımla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri