Arama sonuçlarınız

1. belgen

Triton 500 Application Error mesajı

Ynt: Triton 500 Application Error Mesajı triton 2000'in Pil Kapağında Arka Bölümde Isıtılarak "rf" (refurbished) Yazılmışmı? firmware Yenilemeyi Denediniz Mi? Cihazı Açıp Anten Bağlantılarını (kabloları Ve Girişi) Kontrol Ettiniz Mi? Bir Elektronikçide Anten Lehimlerine Anten Ucundan Lehime...

2. belgen

Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi

Ynt: Boreal Atlas ayakkabı - Ürün değerlendirmesi -50'ye kadar dayanan modelleri var. İş güvenliği malzemesi olarak geçiyor. Devamlı soğuk hava depolarında çalışan tipler giyiyor.
  3. belgen

Ynt: Boreal Atlas ayakkabı - Ürün değerlendirmesi hocam sizi dunlop çizme paklar http://www.atlaskamp.com/dunlop-purofort-cizme-c762943/ bildiğin kanalizasyoncu çizmesinin outdoor versiyonu. damla su geçirirse boynumu keserim :D

4. belgen

Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (21 - 23 Nisan 2012)

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (21 - 23 Nisan 2012) şaka maka 10 kişilik bir kar mağarası rahatlıkla 1 saatte hazırlanabilir (5-6 kürek şart) mis gibi bir gece geçer içinde
  5. belgen

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (21 - 23 Nisan 2012) volfram ve kapı yol geçen hanına dönmüş durumda.. balkon malkon hak getire.. :D 2 hafta önce oradaydık oldukça güvenli olduğunu söyleyebilirim. kazma şart, krampon da gerekli olabilir.

6. belgen

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (21 - 23 Nisan 2012) Hocam en iyisi ilk önerdiğin seçenek. Diğerleri o kadar yol gelmiş insanları yorabilir. Sırt hattı git gel 23 km http://www.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=1751621

7. belgen

Ynt: Gezenbilir Bursa Uludağ Zirvesi Yolunda (21 - 23 Nisan 2012) muhteşem bir etkinlik olacağına eminim. otellerden sonra kendini yorgun hisseden arkadaşlar volframa telesiyeje 10 TL (gidiş+dönüş biletinizi atmayın dönüşte sorarlar) ödeyerek çıkabilirler. Volframdan zirve daha kolay olur...
  8. belgen

Ynt: Triton 500 Application Error mesajı abi windows işletim sistemi oldukça her magellan kullanıcısının başına bu tip sorunlar gelebilir. gelelim çözüm yöntemine; -cihazı "ışık" , "yukarı ok" ve "açılış düğmesi" aynı anda basarak "developer mode" denilen modda açıyoruz. -cihaz bu şekilde...
  9. belgen

Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı aselsan'da 250 gram akıl varsa yerli gps yapar... 50 tl'lik donanım gereksinimi yok o kadar yani.. bir lcd ekran, bir sirf chip, bir akselerometre, bir de kasa.. 400'den satsa kapışılır, ihraç bile eder.

10. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı abi selam, canon G11 veya G12 gibi birşey olsa takası değerlendirirdim fakat SLR makina taşıyamam ben. Laptop desen iki tane var, ben de onları bir şekilde elimden çıkarmayı düşünüyorum.

11. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı şu an piyasanın en iyi ve en ucuz cihazı garmin etrex 30 (aslında etrex 20 daha ucuz sadece elektronik pusula ve barometresi yok) etrex 30 650 TL civarına bulunabiliyor. Bence gözünüz kapalı alabileceğiniz bir cihaz.
  12. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı merhaba, bence gps cihazına vereceğiniz para ile android bir telefon satın alın. mis gibi kullanırsınız google haritalar vs... pil sorunu dışında android telefonlar tüm gps ihtiyaçlarını karşılıyorlar. en fazla 50-60 tl daha verir yedek bir...

13. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı magellanlara yüklenir diye tahmin ediyorum
  14. belgen

Ynt: Triton 500 Application Error mesajı Cihaz cillop gibi çalışıyor, hastayı kurtardık :D
  15. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı :D :D :D offroad için araç tipi almak hem ucuz hem de daha mantıklı... kocaman ekranları var, ayrıca çakmak yerinden enerji alabiliyorlar. bunlara maalesef google uydu görüntüsü atılamıyor bildiğim kadar..

16. belgen

Ynt: Satılık Magellan Triton 1500 El tipi GPS cihazı kullanmadığım cihaz kalmadı diyebilirim. bu alemin kralı garmin pil süreleri olsun, hatasız çalışma olsun, basit arabirim olsun magellan garminin yanında oyuncak kalır. magellanlar windows ce işletim sistemli, eski compaq pdalere benzer...
  17. belgen

Ynt: Triton 500 Application Error mesajı abi ben baytekinden toptan mal alabiliyorum o yüzden bana maliyeti 650 TL sana da maliyeti aynı yani.. gps için kargo adresi pm attım.
  18. belgen

Ynt: Triton 500 Application Error mesajı abi bırak triton daha doğrusu magellan olaylarını... windows ce yüklü gpsten ne kadar hayır gelir ki.. al cillop gibi garmin etrex 30 yurtiçi baytekin garantili cihazlar 650 tl yani oldukça ucuz. tritonu da bir ara bana kargo yap son bir operasyonla...

19. belgen

Pamuklu giysiler hakkında bir soru

Ynt: Pamuklu giysiler hakkında bir soru hijyen akla ilk gelen cevap. askerde bir ay aynı atlet ve donla dolaştığımı çok bilirim. bu arada çorap olarak sentetik giyerdik.
  20. belgen

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi marinteki bırak ben ispanya ile görüştüm.. yemin ederim ispanyollardan nefret ettim o derece hırslandım yani.. bende de 2 farklı modeli patlamış durumda yakında çöplüğü süslerler. aman borealden uzak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri