Arama sonuçlarınız

1. kombinetahkimedavatı

gökova sedir adası gezenlerden yardım lütfen

17 temmuzdan itibaren bir hafta eşim ve benim dinlenme imkanımız var Gökova sedir adası ve tabiki kleopatra plajınını görmeye karar verdik. oraya gitmiş olan gezgin dostlardan nerede kalınır,nerelere gidilir,ne yapılır gibi kısa yardımcı bilgiler edinebilirsek çok memnun oluruz. Zira az...

2. kombinetahkimedavatı

Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim

Ynt: Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim Ve günler sonra bu site sahibinden e-postama gelen cevabın bir kısmını sizlere sunuyorum........ortalığı pisletti şimdide tüy dikmiş ! -------------------------------------------------- Bu siteyi hobi amaclı yaptım ve yurt dışındaki bir...
  3. kombinetahkimedavatı

Ömür Boyu Aylık Gelir

Ynt: Ömür Boyu Aylık Gelir Aynı olay 2009 da başıma geldi ne Elektrik dağıtan bölge müdürlüğü ne Demirdöküm işi üstlenmiyor zaten Tedaşın başında birsürü dava var..............bende demirdöküm Aden model kombi kullanıyorum ....garanti süresi dolduğu ve regülatör taktırma konusunda geç...

4. kombinetahkimedavatı

Hepsiburada.com

Ynt: Hepsiburada.com Klasik yöntem çarşı, pazar gezecen pazarlık yapacan o güzel esnaf,müşteri kapışmasına dahil olucan ;D ....................bizdeki ticari ahlak bu kadar........................ herifler parayı indirdimi tamam seninle bir daha işleri olmaz >:(..........vallahi ben ve birkaç...
  5. kombinetahkimedavatı

Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim

Bu siteden prg-40 250tl gibi inanılmaz bir fiyata buldum kendilerine nakit hemen almak istediğimi ilettim,stokta var gözüktüğü halde stokta olmadığını yurt dışından siparişle getirdikleri bla..bla.. yalanını uydurup.......sipariş verirsem ,yani paraya yollarsam (nakit),15 gün sonra elime...

6. kombinetahkimedavatı

Satılık - Casio Prg-40

Ynt: Satılık - Casio Prg-40 Benim ihtiyacımı karşılayacak olan prg * serisi saat.......ilgine teşekkürler casio haricinde eline garmin , suunto saatler geçerse ilgilenirim irtibatlı olalım.

7. kombinetahkimedavatı

Satılık - Casio Prg-40

Ynt: Satılık - Casio Prg-40 arkadaşım ben yeni üyeyim saatin satışa konulma tarihine baktım epeyi süre olmuş ama yinede bir sorayım .......satmadıysan son fiyatın trink para hemen alayım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR