Arama sonuçlarınız

1. M

Commander

Ynt: Commander Commander sahibi olan ve Commander sahibi olmayı düşünenlere tavsiyelerde bulunacak üyemiz var mı?

2. M

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? Merhaba beni de listeye ekleyin ltfn. mtdemiral LR 110 SW Beykent
  3. M

Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:)

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) Bence de çok yerinde ve yere sağlam basar görünüyor, Hep şuna inanırım, Allah insana EŞ ten yana ELEKTRONİKTEN yana bir de ARABADAN yana şans verirse sırtın yere gelmez, TAKİP...

4. M

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) ÖZET; Şimdi ne istediğimi daha iyi biliyorum, Daha çok maddi imkanım var, Her sabah işe gitmeden ustanın yanına uğrayabilme zamanım var. Kendim toplayacağım. Dedim ya huyluyum, ses izolasyonunu, Roll Barlarını döşemelerini...
  5. M

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) Şimdi geleim niye motoru değiştirmediğimin cevabına,; Bu aracı toplatan kişi başınada durmamış ve telefon yoluyla olayı idare etmiş. Olması gereken haftada en az 5-6 saat arabının toplanma aşamasında başında olmak. Usta demişki...

6. M

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) Merhaba Ayhan Bey, Arabama çok alıştım doğru. Şu anda hiçbir problemi yok. Ben de sizin gibi hastasıydım bu arabaların ve almak için bir bahane veya imkan kolluyordum. Ta ki şirketime hafif bir nakliye aracı alma ihtiyacı...

7. M

DEFENDER ARKA BAGAJ TAVAN RAFI

Ynt: DEFENDER ARKA BAGAJ TAVAN RAFI Teşekkürler
  8. M

DEFENDER ARKA BAGAJ TAVAN RAFI

Merhaba Herkese, Malum kamp ve offroad malzemeleri çok yer tutuyor. Yukarıda ektsta kapalı portbagaj yerine arka bagaj tavan rafı önerdiler. Bu konuda bilgisi olan var mı?
  9. M

Puma motor

Ynt: Puma motor Gerçekten çok verimli bir konu olmuş, kafamdaki herşeye yanıt buldum. Bende düz dizel 88 var. Çizgisi ve yürüyeni çok iyi, hidroliği yeni taktırdım. Sadece hafta sonları kullanırım diye almıştım şimdi üstünden inmek istemiyorum.Aslına bakarsanız motoru da değiştirip...

10. M

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) Merhaba, Görüyorum ki herkes bu işe başlarken aynı yollardan geçmiş. Ben 4 ay önce aldım. 88 Düz dizel. Sadece hafta sonları kullanırım dedim, Ama bu iş ciddi virüs, mikrop, aşk, ne dersen de. Bu iş 15-20 ye ancak başlanır...

11. M

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler? Herkese merhaba, 5 yasinda oglum ve esimle guvenli offroad yapabilecegimiz piknik tadinda organizasyonlara katilmak isterim. Beykent te oturuyorum,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri