Arama sonuçlarınız

1. S

Alınık Td5

ARKADAŞLAR MERHABA.DEFENDER ARACIMDAN AYRILMANIN ŞOKUNU YENİ YENİ ATLATIRKEN 2002 MODEL SONRASI TD5 ARAMAYA BAŞLADIM.MEKANİK OLARAK KESİNLİKLE TEMİZ OLAN YENİ GÖRÜNÜMLÜ TD5 ARIYORUM.SEVGİLERLE.

2. S

Satıyorumm

arkadaşlar forumdan toplanma şeklini bildiğiniz (bir defenderin yeniden doğuş hikayesi başladı) konu başlıklı aracımı satıyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-bu-fiyata-kacmaz-134870686/detay
  3. S

DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

yazın topladığım aracımda sıra motor değişikliğine geldi :)

4. S

SATILIK DEFENDER PANEL

arkadaşlar ingiltereden yeni geldi.kredi kartlarım çok sıkıştı.aracıma takmadan satmak zorunda kaldım.cezası kargosu derken bana 450 tlye maloldu.400 e vereceğim.
  5. S

Arladaslar yardım

Arkadaslar gezenbilir etiketlerini nerden bulabilirim ?

6. S

Orjinal 2.5 Land Rover Dizel Motor

Motorumu yenilediğimden dolayı Orjinal 2.5 Land Rover Dizel Motorumu satıyorum

7. S

2.5 dizel defender motoru

servis bakımlı komple revizyonu yapılalı daha bir sene olmamış 2.5 düz defender motoru satılıktır.satılma nedeni araçta motor değişikliğine gidilmesidir.sorunsuzdur.fiyat 2500 tl'dir.ayrıntılı bilgi için 0 532 320 03 61
  8. S

Orjinal 2.5 dizel motor kaç para eder

Arkadaşlar 91 model defenderimin orjinal 2,5 dizel motoru kaç para eder.aracıma dizel motor buldum.kendi motorunu satacağım.revizyonu geçen sene yapılmış.bu gün bir alıcıda çıktı ama fiyat konusunda birşey diyemedim.ACİL YARDIM...
  9. S

doğru lastik seçimi için lütfen yardım

arkadaşlar aracımın üzerinde fotoğrafını koyduğum lastik var.aracıma alacak olduğum orjinal 16" defender jantı için yazları kullanmak için hangi lastiği ve hangi ebatı tercih etmeliyim.aracımla uzun yolada gidiyorum ole arazide çok atlayıp zıpladığımda yok.zaten yazları bu lastikleri kullanacak...

10. S

Yeni Aracımı Hep Birlikte Toplayalım...

sonunda hayaller gerçek oldu ve bende bir defender sahibi oldum.yazılarında herkez bahsederdi ama ben anlayamazdım çok farklı bir duygu olduğunu ama şimdi onları daha iyi anlıyorum.karadeniz teknik üniversitesinde fizik bölümü son sınıf öğrencisiyim.çoçukluğumdan beri boş zamanlarımda bir an...

11. S

benzinli araca dizel motor

arkadaşlar bu konu defalarca konuşulmuş biliyorum.fakat tarih değiştikce yasalarda değişiyor.şu an benzinli bir araca dizel motor atmak mümkünmü mümkünse yapılması gerekenler nelerdir.tam bir bilgisi olan varmı yada bu işlemi yakın dönemde yapan varmı.emniyet bile düzgün bilgi veremiyor bu...
  12. S

Defender aıyorumm

arkadaşlar öncelikle hepinize saygı ve sevgiler.aranıza yeni katıldım.dostluk ve dayanışmaya hayran kaldım.ordu ilinde otokar ve ıveco yetkili servisiyiz.çoçukluktan beri süre gelen hayallerimi üniversite yıllarımın sonuna yaklaştığım için hayata geçirmek üzere adımlar atmanın zamanı geldi.dizel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri