Arama sonuçlarınız

1. dağların özgürlüğü

North face mountain 25 Çadır

Ynt: North face mountain 25 Çadır kim bilir.

2. dağların özgürlüğü

Dağcılık İleri Kaya Eğitimi

Ynt: Dağcılık İleri Kaya Eğitimi bu kampın eğitim notlarını bulabilir miyiz?
  3. dağların özgürlüğü

Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı?

Ynt: Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı? bende bi uzun yol bisikletçisiyim ve bisiklet sürerken keyfine düşkün bisikletçiyi daha da severim :) tebrikler...

4. dağların özgürlüğü

Aladağlar Rotaları

Ynt: Aladağlar Rotaları sizleri kampa dahil etmeyeceklerinden eminim...
  5. dağların özgürlüğü

Su ve Rüzgar Geçirmez Dağ Ceketi (Rodeo Silver Series)

Ynt: Su ve Rüzgar Geçirmez Dağ Ceketi (Rodeo Silver Series) Medium kullanıyorum efendim. 176 boyum, 67 kilom.. netten çıkmam gerekiyorda haberleşebilir miyiz? 0545 416 76 36 avea, 0537 542 55 18 turkcell.. iyi günler.

6. dağların özgürlüğü

Erciyes Rotaları

Ynt: Erciyes Rotaları şeytanderesini tek geçerim

7. dağların özgürlüğü

Aladağlar Rotaları

Ynt: Aladağlar Rotaları çok teşekkür ederim.. eylülde eğitim kampında yarayacak işime
  8. dağların özgürlüğü

Haritalar

Ynt: Haritalar çok işime yaradı bu haritalar
  9. dağların özgürlüğü

İzmir Kaynaklar

Ynt: İzmir Kaynaklar ahh kaynaklar ahh

10. dağların özgürlüğü

Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

Ynt: Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu) geçen yıllarda yürüyüşler yapıyorduk da grup dağıldı, tayini çıkanlar falan...

11. dağların özgürlüğü

Su ve Rüzgar Geçirmez Dağ Ceketi (Rodeo Silver Series)

Ynt: Su ve Rüzgar Geçirmez Dağ Ceketi (Rodeo Silver Series) kaldı mı acaba,izmirdeyim ben.
  12. dağların özgürlüğü

3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008) çok güzel etkinlikleriniz oluyor. tebrik ederim

13. dağların özgürlüğü

Aladağlar'a Ayak Bastı Parası

Ynt: Aladağlar'a Ayak Bastı Parası yaşar hocanın dediklerine katılıyorum şayet öyle birşey şahsen benden istense ben vermem...
  14. dağların özgürlüğü

19 Mayıs Erciyes Gençlik Tırmanışı

Ynt: 19 Mayıs Erciyes Gençlik tırmanışı kış koşullarında birde şeytanderesi olunca bu daha da zor tabi...
  15. dağların özgürlüğü

Ynt: 19 Mayıs Erciyes Gençlik tırmanışı

16. dağların özgürlüğü

Doruk Dağcılık; TDF ile Ortak B.Demirkazık Tırmanışı (14-17.06.2008)

Ynt: Doruk Dağcılık; TDF ile Ortak B.Demirkazık Tırmanışı(14-17.06.2008) çok güzel bir faaliyet olmuş tebrik ederim. Mustafa ARIS'ı tanırım..benim eğitmenimin babası ..onunla bir gün dağlarda tanışacağım. Fedeasyondan tırmananları hepsini tanırım..böyle faaliyetlerde onları görebilmek çok...
  17. dağların özgürlüğü

Ynt: 19 Mayıs Erciyes Gençlik tırmanışı abi merhaba; konuyu taşıdım teşekkür ederim. ayrıca yorumun için içten teşekür ederim
  18. dağların özgürlüğü

Türkiye Dağcılık Kulüpleri

bir çok kulüple tırmandım

19. dağların özgürlüğü

Hangi Kitabı Okuyorum?

1 yıl boyunca 15 e yakın kitap okumuştum.. henri bergson--şuurun doğrudan doğruya verileri emile boutrox-- tabiat kanunlarının zorunsuzluğu hakkında can dündar-- yağmurdan sonra orhan Kemal-- avare yıllar platon- sokratın savunması j.j. raousso-- yalnız gezenin düşleri...
  20. dağların özgürlüğü

Göbeklitepe

Ynt: Göbeklitepe Biz Göbeklitepe'ye arkadaşla birlikte bisikletle tırmanmıştık. Alman arkeolog Klaus vardı, onunla tanışmıştık. Ama Göbeklitepe hakettiği değeri göremiyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri