Arama sonuçlarınız

1. dağcıaykut

Satılık - Jetboil Flash Kamp Ocağı

Ynt: Satılık - Jetboil Flash Kamp Ocağı Merhabalar, ocak aldığımdan dolayı bu ürünü almaktan vazgeçtim teşekkürler.

2. dağcıaykut

Gezenbilir; Ankara'dan Yedigöller Yürüyüş & Fotoğraf & Mangal Faaliyeti (14 Ekim 2012)

Ynt: Gezenbilir; Ankara'dan Yedigöller Yürüyüş & Fotoğraf & Mangal Faaliyeti (14 Ekim 2012) Anladığım kadarıyla faliyet günübirlik,ve de ücret konusunda bilgi alabilirsem sevinirim.Teşekkürler.
  3. dağcıaykut

Güneş Enerjili Sırt Çantası

Ynt: Güneş Enerjili Sırt Çantası link gösterilemiyor,hangi ürünü kullanıyorsunuz?

4. dağcıaykut

İzmir Manzaralı Tek Kişilik Dağ Gezisi

Ynt: İzmir Manzaralı Tek Kişilik Dağ Gezisi hocam geziyi siz mi yaptınız cipiniz mi?
  5. dağcıaykut

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Serkan hocam size katılıyorum,her seferinde yeni bir bilgi vardır umuduyla giriyorum ve hüsrana uğruyorum.

6. dağcıaykut

Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi

Ynt: Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi dostum sen merak etme rica ederim. seni de aramızda görmekten hoşnut olurum ki bu mesajı gören herkesten. kalın sağlıcakla

7. dağcıaykut

Ynt: Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi Aidatı unutmuşum aylık 5 lira yaza kadar,Hüseyin gazi eğitimlerinde de 20 lira malzeme eskime payı var. Onun dışında kişisel malzemeler hariç hepsi klüp tarafından karşılanıyor.
  8. dağcıaykut

Ynt: Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi :)Dostum kayıt ücreti 20 tl onun dışındaki faliyetlerde de sadece yol masrafları oluyo o da cüzzi miktar.
  9. dağcıaykut

Igloo tek kişilik çadır

Merhabalar,tek kişilik yaz faliyetlerim için almayı düşündüğüm çadırdır. Fiyatı 94 lira gibi çok uygundur,ağırlığı tek kişi için biraz fazla olsa da(2.15kg). Kışın kullanmayı düşünmüyorum.Yazın ise malzemelerimin ağırlığı az olacağı için kafama yatıyor. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını...

10. dağcıaykut

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? İlk defa dinledim ve hoşuma gitti teşekkürler.

11. dağcıaykut

Ynt: Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi Dostum ekimin ortalarında kayıtlar başlıyo,Hacettepe Tıp Fakültesinde tanışma toplantıları da başlıyor.Tarihi gelince yine burdan yazarım.Diğer klüplerde eğitim alıp gelen arkadaşlarım memnun kaldı.Kış dönemi 4 faliyete gidiliyor. Haydar-Temel Kampçılık...
  12. dağcıaykut

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? fleet foxes-mykonos

13. dağcıaykut

Türkiye'de Bir İlk; Yapay Buzul Tırmanış Duvarı

Ynt: Türkiye'de Bir İlk; Yapay Buzul Tırmanış Duvarı Türkiye'de böyle bir imkanın olabileceğine inanamıyorum.inşaatı bitti ve faliyete açık mı?
  14. dağcıaykut

Gasherbrum II

geçen sene Simone Moro,Denis Urubko ve Corey Richards'ın yaptığı tırmanış.Dağ filmleri festivalinde izlemiştim. http://www.youtube.com/watch?v=KGM7se72sX4
  15. dağcıaykut

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Ad - Soyad: Aykut Bilir Doğum Tarihi Ve Yeri: 89 Adana Semt: Öveçler İlgi Alanı: Doğaya en az zarar verecek şekilde dağcılık,spor tırmanış,doğa yürüyüşü ve kısmet olursa tur kayağı ve base jumping. Not: Herkese merhaba ben Aykut nickimden dolayı herkesten özür...

16. dağcıaykut

Ynt: Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi Merhaba ben Hacettepe Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesiyim.Bizim klüp için bizim klüpte öyle bir sınırlandırma yok yani istediğin gibi gelebilirsin eğitimi biraz sert olmak kaydıyla:)
  17. dağcıaykut

Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz? Hüddosk benimle birlikte oylayan diğer 3 kişi kim acaba?
  18. dağcıaykut

zajo markası hakkında

Ynt: zajo markası hakkında ''Tek el ile ayarlanabilir büzgülü şapka '' diye yazılmış açıklama kısmında ama fotoğraflar görünmüyor muhtemelen boyun kısmından çıkan ince bir kapşonu vardır.Ancak bu fiyata gayet güzel bence tavsiye ederim.

19. dağcıaykut

DARKAY 6. (2012) ULUSLARARASI BOLKAR ŞENLİĞİ / MEDETSİZ - GÖLÜCEBAŞI TIRMANIŞI

Ynt: DARKAY 6. (2012) ULUSLARARASI BOLKAR ŞENLİĞİ / MEDETSİZ - GÖLÜCEBAŞI TIRMANIŞI seneye yine yapmayı düşünüyo musunuz acaba
  20. dağcıaykut

Adana Karaisalı Kapıkaya Kanyonu.

Ynt: Adana Karaisalı Kapıkaya Kanyonu. burası çakıt vadisi değil mi yoksa kanyona farklı bir ad mı verilmiş?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri