Arama sonuçlarınız

1. Y

2006 Grand Vitara Otomatik Vites

Ynt: 2006 Grand Vitara Otomatik Vites merhabalar, sorunu buldum. araç LPG'deyken bu sorunu yapıyordu. Benzine geçince yapmadı. sanırım gaz yetişemiyor. Bu arada kendim çaldım kendim oynadım...

2. Y

Ynt: 2006 Grand Vitara Otomatik Vites Mesela kick down yapiyorsunuz. vites degisimlerinde bas selami verdiriyor. Dedigim gibi normal suruste hicbirsey yok. ayni araca sahip kisilerden kick down veya 0 dan 100 hizlanma yaparak deneme yapip aracin durumunu paylasirmisiniz.
  3. Y

Merhabalar, 2006 model grand vitara 2.0 benzinli otomatik vites araç sahibiyim. aracın otomatik vites geçişleri ile ilgili bazı sorularım olacak. Ani hızlanma vites geçişlerinde aracda yıgılma ve gecikme oluyor. bu esnada herhangi bir ses veya vuruntu olmuyor. Sadece kafa selamı verdiriyor...

4. Y

G.Vitara 1 ve 2, viteste ses ve titreme problemi

Ynt: G.vitara 1 Ve 2, Viteste Ses Ve Titreme Problemi Merhaba Motor kulaklari degisti. Subap ayarlari yeni yapildi.
  5. Y

G.Vitara 1 ve 2, viteste ses ve titreme problemi

Ynt: G.vitara 1 Ve 2, Viteste Ses Ve Titreme Problemi aynı soru işaretleri bende de var. çözüm bulabildiniz mi

6. Y

Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi 255 ebat yazdık ama 255 genişliği çok fazla gibi yükseklik kurtarsa bile yanlardan sürtme yapabilir. internetten gördüğüm 245 uygulaması var. o yüzden 245 i sabit yapıp diğer değerleri değiştirebilirsin.

7. Y

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi 2 inç x 2,54 = 5,08 cm araçta yükselme var. orjinal lastik %3 payı ile 74,60 cm yapar. 74,60 + 5,08 = 79,68 cm yeni lastik yüksekliği olur. mesela 245 75 17 = 79,93 cm 255 75 16 = 78,89 cm (25,5(taban) x 0,75(yanak) x 2(2 yanak) +...
  8. Y

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi nasıl hesap yaptığımı anlatayım; orjinal lastik 225 65 17 = 72,43 cm yapar. orjinal durumda %3 lük artış yapabiliyorsunuz. 72,43 x 1,03 = 74,60 cm. 3 cm get yükseltme eklersek 74,60 + 3 = 77,60 cm lastik yüksekliği elde edilir. bu...
  9. Y

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi malum sitede satlık grand vitara var. 3 inç yükseltme sonrası yokohama geolander 245 75 17 lastik takılmış. yine başka bir 2,125 inçlik yükseltmede öneri olarak 245 75 16 tavsiye ediliyor. mesela bende 3 cm get ile 245 70 17 lastik...

10. Y

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Araç İçin Lastik Önerisi merhaba, aynı araç bende de var. ben de aynı şekilde yükseltmeyi düşünüyorum ve yine aynı soru bende de oluşacak. Hangi ebat lastik? yükseltme yaptıktan sonra aracın kontrolünde olsun, yol tutuşunda olsun, virajlarda ve rot...

11. Y

2006 Vitara da motordan gelen uğultu sesi...

Ynt: 2006 Vitara Da Motordan Gelen Uğultu Sesi... ayrı araç bende de var. 80-90 arası titreşim yapıyor, hatta gögüsden ses geliyor. cogunluk balans ayarsızlıgından diyor. bi de motor kulakları değişmiş, zamanla geçer diyorlar.
  12. Y

Vitara Jlx 1.6 3k Uğultu-titreme

Ynt: Vitara Jlx 1.6 3k Uğultu-titreme merhaba, bende de 2006 grand vitara otomatik 2.0 benzin var. 80 km ile 90 km arası araç titreme yapıyor. hatta göğüsden ses cıkartıyor. aldıgım kişi motor kulakları değişti ondan yapıyor diyor. zamanla geçeceğini söylüyor ama inanmıyorum. yaptığım...

13. Y

Liberty Renegade yada sadece Liberty

Ynt: Liberty Renegade Yada Sadece Liberty renegade farklılıkları; alt takım koruma, tepe lambası, yan marşbiyeller, vidalı dodikler, iki renk jant, tepe havuzu, elektronik difarensiyel(düğmesiz, otomatik devreye giriyor), olmayanlar; far, yağmur sensörü yok, parcalı deri koltuk var. kısaca...
  14. Y

Liberty Limited 2.8 Crd İle Aranızdayım

Ynt: Liberty Limited 2.8 Crd İle Aranızdayım tepe lambaları sadece uzun ile yanmıyor. sadece park acık iken de yanıyor.
  15. Y

Temiz Liberty Renegade Arıyorum

Ynt: Temiz Liberty Renegade Arıyorum Araç benim, Osmaniye'den. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-super-otesi-temiz-jeep-cherokee-liberty-renegade-126796500/detay

16. Y

Satılık 2003 Model Jeep Cherokee (lıberty) Renegade 3.7

ARKADAŞLAR 2003 MODEL JEEP CHEROKEE (LIBERTY) RENEGADE 3.7 MOTOR 113.000 KM ARAÇIMI SATIYORUM. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-super-otesi-temiz-jeep-cherokee-liberty-renegade-126796500/detay
  17. Y

Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı

Ynt: Amanoslar Gezimiz Sincan Köyü,bükünsuyu,seydihan Dağı Super olmuş. bende katılmak isterdim.
  18. Y

Temiz Liberty Renegade Arıyorum

Ynt: Temiz Liberty Renegade Arıyorum Nerden. Ben osmaniyedeyim. 2003 model renegade var. Satayım sana.

19. Y

ustalara duyurulur....

Ynt: ustalara duyurulur.... selam. osmaniye'de var mı hiç, gördönüz mü? :)))
  20. Y

Hastoprak Otomotiv (Jeep Bakım Servis Ve Modifikasyon) - Osmaniye

Ynt: Hastoprak Otomotiv (Jeep Bakım Servis Ve Modifikasyon) - Osmaniye merhaba, grand cherokee için bakım, onarım hizmetiniz var mı? telefonunuz kapalı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri