Arama sonuçlarınız

1. GÖZEÇARPAN

Be right back

Be right back

2. GÖZEÇARPAN

Be rıght ba

Be rıght ba
  3. GÖZEÇARPAN

Honda Crv Hafif Arazi Icin Ne Kadar Konforlu Ve Ne Kadar Uygun?

Bir konuyu düzeltmek isterim 99 ve üstü 147 beygirdir ve yine 99 ve üzeri modellerde o/d tuşu mevcuttur.bende 2000 model var çok memnunum hafif arazide hiç sıkıntı çıkarmıyor ayrıca motorunda da hiç bir problem yaşamadım.Ayrıca crv 1 lerin çok daha başarılı olduğu söyleniyor ustalar tarafından...

4. GÖZEÇARPAN

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Selamlar Honda Crv 4*4 Beni de Whatsap gurubuna ekler misin 0532 504 32 71
  5. GÖZEÇARPAN

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Merhaba bir aksilik olmazsa bende oğlumla katılacağım.İstanbuldan topluca yola çıkmak bencede çok şık çok güzel olur ben varım.

6. GÖZEÇARPAN

98 Crv Ve Hararet

Selam,4000 5000 devirde hararet yükselmesi normal değil.Zamanında 3-4 sene önce benim araçtada olmuşta uzun yola çıkmıştım yüksek devirde hararet yükseliyor düşük devirde bir sıkıntı yok fanda çalışıyor.Boluda girdim sanayiye orda hondadan anlayan bir usta bulduk direkt termostat dedi. Sadece...

7. GÖZEÇARPAN

Yedek Benzin Bidonu Için Taşıma Aparatı Yapımı

Abi süper olmuş tek kelimeyle mükemmel eline sağlık.Bidonu koyacak yer gerçekten sıkıntı.Bagajda ordan oraya ordan oarya koyup duruyoruz.İnanki bunun imalatına başla çok talep alırsın.Hatta ilk müşterin ben olurum o kadar söyleyeyim.Ama benim bidon küçük 5 lt'lik küçüklerini de imal etmen lazım:p
  8. GÖZEÇARPAN

merhaba beni de whatts up a eklemeyi unutmayın 5325043271 pazar günü katılmaya çalışacağım inşallah.
  9. GÖZEÇARPAN

yalnız benim whatsap ta problem var burdan yazarsak iyi olur.

10. GÖZEÇARPAN

Bencede hafif offroad çünkü benim aracımın offroad donanımı çok yok.Aile ile de olur yada ben 12 yaşındaki oğlumu alıp gelmeyi düşünüyorum.27 kasım yada 3-4 aralık uygun. Karadüzen arkadaşın belirlediği buluşma yeri bence uygun Yanımıza da mangal işi vakit alır desrseniz sandiviç tarzı bir...

11. GÖZEÇARPAN

Merhaba arkadaşlar 3-4 aralık banada uyar.Ben ilk etapta günübirlik olsun derim.hem tanışmış oluruz hemde ilerisi için daha uzun soluklu planlar yapabiliriz.
  12. GÖZEÇARPAN

1998 Crv Manuel

Selam,bu araçların manueli az bulunur Türkiyedekilerin % 90 ı otomatiktir.Bende 2000 model otomatiği var ben çok memnunum bu araçların bakımlarını zamannında yaparsan iyi bakarsan Allahın izniyle seni asla yarı yolda bırakmazlar Honda sağlam araçtır.Sırayla gidecek olursak ilanda sanroof...

13. GÖZEÇARPAN

Selam arkadaşlar CRV aracımla hafif bir arazi gezisine bende varım.Bir organizasyon olursa benide kesinlikle dahil edebilrisiniz.İstanbul ve çevresi olmak şartıyla zaman ve yer farketmez.
  14. GÖZEÇARPAN

Gezenbilir Logo

Teşekkürler yarın hemen yaptırıyorum

15. GÖZEÇARPAN

GÖZEÇARPAN

GÖZEÇARPAN

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız