Arama sonuçlarınız

1. H

Diz Sakatlığı? Soracaklarim Var?

Arkadaşlar 31 ocakta kayarken dizimin üzerine düştüm. Diz eklemimin çok hızlı ve sert kapanmasına bagli olarak ön çapraz bağlarda kısmı yırtılma, yan çapraz bağlarda zorlanma, kemite çatlama ve kemik iliği ödemi meydana geldi. Şu anda 2 ay geçmesine rağmen hafif bir şişlik ve ağrı var...

2. H

Çekme Karavan Projem

Arkadaşlar hayalimde kendi çekme karavanimi yapmak var ve bu konuda sık sık fikir değiştirsem de ana fikir aynı. 760 kg altinda ve ufak bir karavan olacak fakat gerektiğinde açılarak buyuyeçek ve hacmi artacak.daha önce yanları açılan modeller düşünüyordum. Şimdi de onu açılan bir model...
  3. H

Spil'de Kamp Için Malzeme Tavsiyesi.

Arkadaşlar eğer bir aksilik olmazsa 28-29 ekimde Manisa Spil dağında 1 gece çadırlı kamp yapacağız. Aracla gidilecek. Kampa 10 yaşındaki oğlumla beraber gideceğiz cevaplarınızda bunu da göz önünde bulundurun. Sizlerden istediğim nelere dikkat edeyim ve ne tür malzemeler alayım. Elimdeki...

4. H

Yapmayı Planladığım Römork Karavan Taslagi

arkadaşlar ileride kendim bir römork karavan yapmayı planlıyorum. Bekli 2-3 yıl sonra yapacağım ama şimdiden taslaklar oluşturuyorum. Sizlerin de engin görüşlerini almak istedim. Nasıl olur mu sizce?
  5. H

Yaz Kampı Için Aile Çadırı

Arkadaşlar, iyi akşamlar. Yaz aylarında deniz kenarında ailemle (ben eşim ve iki çocuk) kalmak amacıyla çadır almak istiyorum . Hali hazırda var olan çadırımız tek bölme ve yüksekliği 130 Cm olduğu için artık yetmemeye başladı. Bu yüzden içinde ayakta durabileceğimiz, yatak bölümü 2 odalı olan...

6. H

Kamp İçin Güneş Paneli

Arkadaşlar hafta sonları kamp yaparken kullanmak için basit bir güneş paneli arıyorum. amacım aydınlatma ve telefonları sarj etmek. Bu amaçla elektrikler baktığımda yaklaşık A4 kağıdı büyüklüğünde panel ve enerjinin depolanması için akuden oluşan bir sete 225 TL fiyat verdi. Akünün bir...

7. H

trekking için hesaplı sırt çantası

Arkadaşlar trekking konusunda da yazdım ama tam olarak aradığımı bulamadım, bir de buraya yazayım dedim. Son zamanlarda trekking tarzı günlük yürüyüşlere merak saldım ve izmirde bir grupla hafta sonu bir yürüyüşe katıldım. Bende sırt çantası olmadığı için arkadaştan yaklaşık 70-80 litrelik bir...
  8. H

Uygun Trekking Çantası

Arkadaşlar merhaba, bu forumda ilk mesajımı yazıyorum, ve sizden bir konuda tavsiye istiyorum. Haftasonları günübirlik yürüyüşler için hafif ve kullanımı kolay bir çanta arıyorum. daha önce hiç böyle bir tecrübem olmadığı için size danışmak istedim. istediğim çanta 20 40 Litre arasında ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR