750 kg altı

1. G

Çekme Karavan Önerileriniz.

Merhaba; 750kg altı çekme karavan için 180.000₺ max bütçem var.Fuardaki yerli modelleri biraz inceledim ama çok dayanıklıya benzemiyor açıkcası beğenmedim diyebilirim.ikinci el sıfır yerli bu fiyata önerilerinizi tecrubelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

2. bgrvrl

2 Yerli Karavan Arasında Önerilerinizi Bekliyorum

Merhabalar. Aşağıdaki 2 karavandan birisini almayı düşünüyorum. Bu 2 karavan arasında iç ve dış malzeme kalitesi açısından bir seçim yapmak gerekirse hangisini önerirsiniz? Benim için önemli kriterler öncelikle dış malzeme kalitesi ve özellikle ısı yalıtımı, su ve rüzgar geçirmezlik, malzeme...
  3. C

Onyx Sapphire 360 Çekme Karavan İnceleme

Merhaba, Kısa bir süre önce 11 aylık oğlumuzla Dikili Bademli'de kamp alanında tatil yapan bir arkadaşımızın yanına gittik. Oğlumuzun kamp alanında çok eğlendiğini görünce zaten uzaktan uzaktan ne güzel bir hobi diye baktığımız karavancılığa girme kararı aldık. İthal karavanların fiyatları epey...
  4. B

750 Kg Altı Çekme Karavan Plaka , Ruhsat, Hgs , Alım Satım Konuları Yardım

İyi günler arkadaşlar. Eski bir motosiklet gezgini olarak artık karavan gezgini olmak istiyorum. Bu amaçla ikinci el fakat henüz hiç kullanılmamış bir Caretta karavan alıyorum . Alacağım karavana daha önce ayrı bir plaka çıkartılmış . Şunları öğrenmek istiyorum 1. Bu karavanı noter kanalıyla...
  5. msafacan

Niewiadow N126 Et (aydos Karavan)

Herkese merhabalar. Henüz karavanını alamamış bir karavan meraklısıyım. Karavanlarla ile ilgili araştırmalarım sonucu hafta sonu karavanı dediğimiz karavanlar şirinlikleri ve kullanışlılıkları ile çok ilgimi çekmeye başladı. Yerli olan Pino 280, Sally 3.25 petite s ve benzeri modelleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri