Satılık Niewiadow N126 Et

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ulgenyucel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 275

ulgenyucel

Yeni Üye
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
0
Motokaravana geçiş sebebiyle severek kullandığım tam donanımlı Niewiadow N126 ET model karavanımı ve 13 pin çeki demirli Citroen C4 dizel aracımı satıyorum. Bayram tatili öncesi ikisi birlikte indirimli fiyatlarla satılık, daha sonra eski fiyatlarına çekeceğim. İkisinin de tüm aksamları çalışıyor, Türkiye içi ya da dışı karavan kampına hemen çıkabilirsiniz.

Niewiadow N126 ET Çekme Karavan, gerçek 750kg altı, birçok ekstra donanımı var ve bakımlı

Citroen C4 2012 model dizel, 155bin km'de, bakımlı

 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,105
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst