Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan konderk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 131,818
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Önder bey,

Gezenbilir forumuna ve Karavancılarımıza bugüne kadar gösterdiğiniz ilgi,alaka teknik bilgi paylaşımı
projemizi desteklemeniz ve tabiki nezaketiniz için size çok teşekkür ederiz.

Saygı ve selamlar.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Son iletiniz için ayrıca teşekkürler Önder Bey; içten yaklaşımların değeri bir başka!.. :smiley:

Cavid Sezen

Merhaba,
Ölçü aleti arayan arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile kullandığım ürünlerin linkleri aşağıdadır.
Saygılar...
(NOT: Firma ile hiçbir ilgim bağlantım yoktur)
Voltmetre: http://www.powmar.com/tr/index.php/urunlerimiz/gostergeler.html
Şarj Analizörü : http://www.powmar.com/tr/index.php/urunlerimiz/diger-urunler.html

Estağfurullah Ahmet bey, firmayla ilginiz olsa ne farkeder, burası paylaşım ortamı, ve serbest piyasa teşekkürler paylaşımınız için, evet benim kastetttiğim ürün 2. linkte var. Herkes görecektir. Fiyatı da makul 52 TL yapıyor, doların düştüğü şu günlerde :smiley:

Belki burada da Facebook'taki bir "Like/Beğen" düğmesi olmalı. O zaman Önder beyin ürün ve fiyatlarını beğendiğimizi ifade etmek için bu kadar uzun metinler yazmak zorunda kalmazdık ;D

selamlar 1986 t3 yuksek tavan camperıma yaz sezonu başlamadan kesinlikle bir enerjı sistemi kurmayı duşunuyorum.son verdiginiz fiyatlar halen gecerli ise yani elinizde stok varsa 100 watt lık panelden almak niyetindeyim.ama konu ile fazla bilgim olmadıgı icin panelden başka hangi parcalara ihtiyacım var o kısımda sorularım var ve fiyatları hakkında.(belki bu anahtar teslim diyebilecegimiz bir şekilde olur).
panellerin dışında regülatör,güclü bir yaşam aküsü,sanırım ne kadar şarj ettigimi ve akülerimin şarjını gösteren bir kontrol paneli ne ihtiyacım var bunlarında fiyatlarını yazabilirseniz benim ve digerleri icin faydalı olur.

TA2RX' Alıntı:
Belki burada da Facebook'taki bir "Like/Beğen" düğmesi olmalı. O zaman Önder beyin ürün ve fiyatlarını beğendiğimizi ifade etmek için bu kadar uzun metinler yazmak zorunda kalmazdık ;D
Estağfurullah hocam ama dediğiniz gibi facebooktan pek alıştık bu beğenmelere ama orada hep merak etmişimdir ne kadar pozitif bir ortam hiç beğenmeme seçeneği koymamışlar, sessiz kalma ve beğenme mevcut sadece keşke gerçek hayatta da öyle olsa :smiley:)) ;D ;D ;D

Bu arada yeni ürünlerimiz facebook - B-HET Mühendislik' ten daha rahat takip edilebilir. bilginiz olsun.
Ayrıca www.b-het.com yeni internet sitemiz açılmak üzere. Önümüzdeki hafta sonuna kadar açılmış olacak .
Bilgilerinize sevgiler,

alpinalo' Alıntı:
selamlar 1986 t3 yuksek tavan camperıma yaz sezonu başlamadan kesinlikle bir enerjı sistemi kurmayı duşunuyorum.son verdiginiz fiyatlar halen gecerli ise yani elinizde stok varsa 100 watt lık panelden almak niyetindeyim.ama konu ile fazla bilgim olmadıgı icin panelden başka hangi parcalara ihtiyacım var o kısımda sorularım var ve fiyatları hakkında.(belki bu anahtar teslim diyebilecegimiz bir şekilde olur).
panellerin dışında regülatör,güclü bir yaşam aküsü,sanırım ne kadar şarj ettigimi ve akülerimin şarjını gösteren bir kontrol paneli ne ihtiyacım var bunlarında fiyatlarını yazabilirseniz benim ve digerleri icin faydalı olur.
Merhabalar tabiki fiyatlar geçerli ...fiyatlar belirttğim gibi daha önce eğer sistem istiyor iseniz arayın görüşelim, elimden geleni yaparım. Ankarada iseniz gelip görebilirsiniz herbir ekipmanı.
size lazım olacak ürünler, tavana panel bağlanacak ise, tavanınızın uygun boşluk ölçülerine göre panel seçilecek ve sizin yük durumunuz nedir yani neleri çalıştıracaksınız.
Akü 100 - 115 Ah veya 150 Ah seçilmeli eğer 100 watt ise isteğiniz. Çünkü aküyü büyük tutarsanız bukez tüketirsiniz bulunca :smiley: sonrada şarjı sorun olur ve akü ömrü kısalır.
İnvertör (220VAc çıkış için) - akü - Şarj kontrolcüsü- Panel - tavan sızdırmazlık aparatı - sigorta-klamens ve kablolar gibi .

solar jeneratörümüz ve yeni şarj kontrol cihazımız süper kaliteli ürünler...

1

06

Şarj kontrolcünün fiyatı kdv dahil 85 TL - 10 Amperliği -
20 Amper henüz üretilmedi ama çok yakında oda çıkmış olacak ve fiyatı yine makul olacak.
Kısacası STECA veya phocos kalitesinde, şarj algoritması tamamen özgün, kesinlikle onlarda olmayan 10'larca özelliğe sahip, ama fiyat olarak çok çok hesaplı bir ürünü sunmaktan gurur duyuyoruz....
Paramız neden dışarı gitsin ki....
Şimdi sırada Bekir hocama verdiğimiz MPPT var o bu güne kadar gördüğüm en iyi hesaplı ve kaliteli mppt cihaz ve o cihazdan yapmak istiyoruz şimdide bu biraz daha uzun soluklu bir iş olacak olacak ama onuda halledeceğiz inşallah...

149

158

konderk' Alıntı:
Merhabalar tabiki fiyatlar geçerli ...fiyatlar belirttğim gibi daha önce eğer sistem istiyor iseniz arayın görüşelim, elimden geleni yaparım. Ankarada iseniz gelip görebilirsiniz herbir ekipmanı.
size lazım olacak ürünler, tavana panel bağlanacak ise, tavanınızın uygun boşluk ölçülerine göre panel seçilecek ve sizin yük durumunuz nedir yani neleri çalıştıracaksınız.
Akü 100 - 115 Ah veya 150 Ah seçilmeli eğer 100 watt ise isteğiniz. Çünkü aküyü büyük tutarsanız bukez tüketirsiniz bulunca :smiley: sonrada şarjı sorun olur ve akü ömrü kısalır.
İnvertör (220VAc çıkış için - akü - Şarj kontrolcüsü- Panel - tavan sızdırmazlık aparatı - sigorta-klamens ve kablolar gibi .
aracım yüksek tavan t3 ve arkasında tavanın boşluk var ve ben tam o boşluga koymak istiyorum paneli sanırım 1 metre uzunluk ve aracın komple tavan genişligi var 100 watt bişey sıgar sanırm.verdiginiz önceki olculeri göze alarak söyluyorum.
aracta sadece buzdolabı calışıcak ve laptop telefon ufak tefek şeyler şarj edilicek geriye kalan aydınlatmalarım zaten 12 volt tv ve benzeri bir aletde kullanmıyorum tek derdim buzdolabı.bu arada yaz boyunca plajda guneşin altında duracak bir arac bu.umarım yeter 100 watt.

alpinalo' Alıntı:
aracım yüksek tavan t3 ve arkasında tavanın boşluk var ve ben tam o boşluga koymak istiyorum paneli sanırım 1 metre uzunluk ve aracın komple tavan genişligi var 100 watt bişey sıgar sanırm.verdiginiz önceki olculeri göze alarak söyluyorum.
aracta sadece buzdolabı calışıcak ve laptop telefon ufak tefek şeyler şarj edilicek geriye kalan aydınlatmalarım zaten 12 volt tv ve benzeri bir aletde kullanmıyorum tek derdim buzdolabı.bu arada yaz boyunca plajda guneşin altında duracak bir arac bu.umarım yeter 100 watt.
selamlar, bana lütfen aracınızın tavanında mevcut boşluğun tam boyutlarını veriniz. Çünkü yanlış bir panel tavsiye etmeyelim.
Bu arada buzdolabının boyutu litresi marka modeli veya etiketinde yazan tüketim değeri gereklidir, bu dolar 220V mu 12V mu ?
Laptobunuz kaç saat çalışacak, onun tüketimini de küçümsemeyiniz. bunlara göre bir hesap çıkarılabilir yoksa atmasyon olur. :smiley:
100 Watt iki tip panelimiz var 68x102cm ve 54x120cm

konderk' Alıntı:
selamlar, bana lütfen aracınızın tavanında mevcut boşluğun tam boyutlarını veriniz. Çünkü yanlış bir panel tavsiye etmeyelim.
Bu arada buzdolabının boyutu litresi marka modeli veya etiketinde yazan tüketim değeri gereklidir, bu dolar 220V mu 12V mu ?
Laptobunuz kaç saat çalışacak, onun tüketimini de küçümsemeyiniz. bunlara göre bir hesap çıkarılabilir yoksa atmasyon olur. :smiley:
100 Watt iki tip panelimiz var 68x102cm ve 54x120cm
özel mesaj atamadıgım icin tekrar buradan yazıyorum pardon.şuan yırt dışındayım 3 hafta sonra dönücem döndügümde boşlugun ölcüsünü size göndericem ama iki ölcüde uyar o kadar boşluk var.
electrolux 3 sistem buzdolabım var ufak bir dolab ama duruma göre yeni bir dolab alabilirim.kompresörlu ufak bir dolap.
laptop sadece geceleri bir iki saat calışıcak film izlemek icin bu arada sonucta zaten gündüz şarj edebilirim sadece gecenin ortasında şarjımın bitip filmin yarısında kalmak istemiyorum :smiley:)
bana gerekli ölcülerde bir paket sistem bilgileri gönderebilirseniz benimde kafamda kıyaslama ve düşünme zamanım olur gelene kadar.türkiyeye döndügümde .şimdiden yardımlarınız icin teşekkürler

Önder bey selamlar.Bende sizden sistemin tümü için fiyat rica edeceğim.Levent bey beni güneş enerjisine yönlendirdi.Tabi herşey bütçe meselesi.Arabam Pejo bokser 12 metreküp.Tavan 175 X400 seklinde kullanılabilir.Aracımda büro tipi buzdolabı,tv,laptop ve iç dış aydınlatma olacaak.Aydınlatmalar led.Buna göre yuvarlakta olsa gerçeğe yaklaşan bir fiyat çıkarabilirseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri