Bot Öneri ( Acil ! )

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MartinDavid Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,716

MartinDavid

Yeni Üye
Mesajlar
15
Tepkime Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Alpin için uygun ve kaliteli bot öneriniz varmı ? Boreal Bulnes düşünüyorum ama onun hakkındada pek iyi şeyler söylenmiyor.
 

Etiketler
Ynt: Bot Öneri ( Acil ! )

Salewa önerebilirim gayet rahat ve iyi bir marka fitayları değişiyo ama pek ucuz olmaz baştan söylemesi :smiley:
 

Ynt: Bot Öneri ( Acil ! )

Ayakkabı belki çantayla birlikte en rahat edilmesi gereken ürünlerden biri.KEsinlikle ana işi ayakkabı üretimi olan firmalara bakın derim. 40-50 yıldır ayakkabı üretenler var, yanılıyor olamazlar.LaSportiva deneyin mesela,bulursanız Meindl...
 

Ynt: Bot Öneri ( Acil ! )

Zamberlan marka botlari arastirin derim. made in italy ve hand made(el yapimi) olarak imal ediliyor.
 

bu konuda spesific bir marka önermek doğru değil kişinin ayak yapısı ve anatomik yapısından dolayı, bir kişinin memnun kaldığı bir ayakkabı başka birini memnun etmeyebilir ama genel olarak şunu söyleyebilirim, tek işi ayakkabı yapmak olan, alman malı olan ürünler tercih edilebilir örneğin meindl gibi.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,660
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst