İlk Karavanla Taniştiğimiz Araçlari Paylaşalim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 488

buralpdi

yokluk ve çaresizlik adamı mucit yapar
Mesajlar
6,093
Tepkime Puanı
478
Yer
maltepe gurubu
1976 Seneleri idi babamın çocukluk arkadaşı Tarık Amca Almanya dan Sivas 'a karavanla gelmişlerdi, çocukları ile birlikte bu karavanın içinde izinleri bitene kadar oyunlar oynamıştık, o zaman kendi kendime bu araç tam benlik dediğimi hatırlıyorum, çok hoşuma gitmişti.

206D KAMPER
 

Etiketler
1990'lı yıllardı, Bursa, Güzelyalı'daki yazlığımızın sokağına getirmişlerdi. 85-86 modellerden bir Başoğlu karavandı. O anda buna vurulmuştum. Bu bir çocukluk aşkıydı tabii. Benim üvey dedemin yazlık apartmanı vardı. Çocuklarına da birer daire vermişti. Yani bizim yazlığımız vardı. Bu yüzden karavanımız olmadı. Bu isteğimi taa 30 yaşıma yakın kendi yaptığım çekme karavanımla ilk defa giderdim. O günden bu güne karavan sahibiyim. Bu sevda bitmez.

Img 3570 jpg
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,660
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst