U20 Denizaltısına Dalabilir Miyim?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iambys9 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,023

iambys9

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba, bildiğiniz üzere Karadeniz de yatan bir kaç tane U-BOAT denizaltısı var. Bakılabilir olarak mümkün görülen suyun 20 metre altında yatan U-BOAT denizaltısı. Bu denizaltıyı kendi gözlerimle görmem mümkün müdür? Daha önce bir dalış tecrübem oldu, Antalyada suyun yaklaşık 5 metre altında daldım, bir eğitmen ile birlikte. Konunun broşürüne konu altında ki ek kısmından ulaşabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • brosur-20191127112611.pdf
    269.3 KB · Görüntüleme: 233

Etiketler

Dalışa yasak olmayan tüm sahalarda, Yerel kolluk kuvvetlerine (S/G yok ise jandarma) ve limana dalıcı listesini ve yeterliliklerini bildirerek dalış yapabilirsiniz.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi


Geri
Üst