Uçmakdere Yamaç Paraşütü Uçuşları

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ookkaayy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 825

ookkaayy

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
6
Uçmakderede yamaç paraşütü uçuşları devam ediyor.
Bölge başlangıç pilotlarının kendini geliştirmesi için mükemmel koşullara sahip.

İstanbul da eğitim alan pilotlar genellikle ormanlı bölgesini tercih ediyorlar fakat ormanlı bölgesinde akrobasi ve siv çalışmaları yapılamıyor.

Uçmakdere akrobasi ve sıv çalışmaları için yeterli irtifaya ve deniz üzerinde çalışma yapma olanagına sahip bir uçuş alanı.

Ayrıca hafta sonu geldiğinizde sadece yamaç paraşütü değil yüzmek, olta balıkçılığı, doğa yürüyüşü atv turları gibi bir çok faliyettede bulunabilirsiniz.

Uçmakdere ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sayfamı ziyaret edebilirsiniz.
https://ucmakdererenkleri.com/80461560 10220944848034207 7455506696878686208 o 1
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,533
Mesajlar
1,519,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,200
Kaydolan Son Üyemiz
RoberHatemoBagimlisi

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst