1986 Model Gd300 Tadilatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gelandewagen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,986

gelandewagen

Ana Kamp
İyi günler arkadaşlar. Resimlerini eklediğim 1986 Model Gd300 aracı yüzde 90 alıcam. Araç Botaş'dan ihaleyle alınma. Arkasını kapattırmak ve orjinal Amg görünümüne getirmek için tavsiyeleriniz nelerdir? Adana-Hatay bölgesinde tavsiye edeceğiniz usta var mı? Teşekkür ederim.

Aracı aldıktan sonra bu görünüme getirmek istiyorum;

Son düzenleme:

Etiketler
Resimler acilmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Resimler acilmiyor

Evet resimler için url istedi ama url yi koyunca da göstermedi resimleri. Kısaca şöyle söyliyim araç uzun şase pikap GD300 modeli bu aracı 5 kapılı hale getirmek istiyorum. Sizce mümkün mü?

Tadilata girmektense orjinal 5 kapılı almam daha mı mantıklı olur sizce? Aracın resimlerini bilgisayara geçtiğimde yükleme yapıcam.

Son düzenleme:

Tadilat isi epey zor olur ugrassanizda 5 kapi yapmaniz baya zaman alicak. Kapilari bulacaksiniz tavan vs baya is. Hazir 5 kapili modellerine bakin bence.

Tadilat isi epey zor olur ugrassanizda 5 kapi yapmaniz baya zaman alicak. Kapilari bulacaksiniz tavan vs baya is. Hazir 5 kapili modellerine bakin bence.

evet dediğiniz gibi bir ustayla görüştüm 4 kapılı yapıp üstüne amg haline haline getirmek yaklaşık 50 binliralık maliyet çıkıyor. dediğiniz gibi 4 kapılı modellere bakıcam. maliyetinden dolayı şimdilik bu aracı askıya aldım.

bu arada sizin aracınız duruyor mu? eğer duruyorsa bilgilerini alabilir miyim?

Aracim 83 model 230 g benzinli

Çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin. Satmayı düşünüyor musunuz aracınızı yoksa vazgeçtiniz mi? Bide eski model G serilerinde en çok tercih edilen motor tipi hangisi?

Çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin. Satmayı düşünüyor musunuz aracınızı yoksa vazgeçtiniz mi? Bide eski model G serilerinde en çok tercih edilen motor tipi hangisi?

85 civari satmayi düşünüyorum.

85 civari satmayi düşünüyorum.

Sizce benim gönderdiğim aracın değeri nedir? Araç sahibi 50 bin tl istiyor. Bende 2000 model honda hrv yle birebir takas yaparım dedim (30-35 bin tl arası

Bide 4 kapılı hale getirmek yerine arkaya koltuk ve hardtop olarak fiberglasla kapatmayı düşündüm. W460'ın dış görünüşünün Amgye çevrilme maliyeti ne kadar aşağı yukarı?

Yani 50 bin piyasada arac fazla olmadigi icin normal.
Farlar 3 bin civari
Far cerceve ledli 2-3 bin
On izgara 1,5-2bin
On tampon 3 bin
Aynalar 2,5 -3 bin
Yani sadece 15 bin civari ön görüntü
Arka tampon 3 bin
Stoplar 2 bin
Stepne nikelaji ve kutusu 4 bin takribi
9 civari da arka tutuyor.
Toplamda boyasiz 24-25 bin civari kuru harcanacak
Hartoplat hakkinda bilgim yok
Ha birde jant lastik en az 8-10 jivari tutar.
Mekanik duruma bakmadan sizin aracinizin ederine sadece bunun gorseline harcarsiniz.

aracı aldınız mı... bende gd300 un orjinal 1988 modeli var... parçası zor bulunuyor ama çok keyifli bir araç...

aracı aldınız mı... bende gd300 un orjinal 1988 modeli var... parçası zor bulunuyor ama çok keyifli bir araç...
İlker Bey uzun süredir foruma girmiyordum mesajınızı yeni gördüm. Aracı almadım aracı 4 kapılı hale getirdiğimde muayeneden geçmeyeceğini söyledi makina mühendisleri. Ondan dolayı vazgeçtim. 84-90 arası g serilerine baktım fiyat olarak çok yüksek istiyorlar. bende cherokee kj kasaya yöneldim.