2.El Satılık Çadır Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doqukankemer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,713

doqukankemer

Ana Kamp
Yer
Muğla
Aranıza yeni katıldım..Belki hepiniz benden büyüksünüz..08.10.1993 doğumluyum..Kamp yapmak istiyorum..Doğayı çok sevdiğim için doğa sporları beni çekiyor..Malum yaş, babamlada anlaştık bütün malzemelerini kendin alacaksan izin veriyorum dedi..Kendi ayaklarımın üstünde durmamı istiyor..Bende 2. el bi çadır arıyorum 1 veya 2 kişilik..Daha alacak çok şey var o yüzden uygun birşey bakıyorum..Satmayı düşündüğünüz 2. el bi çadırınız varsa ve bana yazarsanız çok sevinirim..Bu arada aranıza BURSA'dan katılıyorum..Mesajlarınızı bekliyorum.

Etiketler
Ynt: 2.El Satılık Çadır Arıyorum

merhabalar bende bir tane çadır var , geçen sene sahibinden den aldım yanlızca bir kere kullanıldı başlıklı bir çadırdı.iki oda önde bir adet salon var birde dış kapı teras oluyor.
ben alırken aman çok temiz bir kere kullanıldı diye aldım ama çadırım bir iki çubuğu kaynaklı geldi,birde iki ara bölmesinde hafif bir yırtık var, ben meraktan aldım odalar 1,50*2 , 2 adet 3*1 salon olması lazım yanlış hatırlamıyor isem , bayağı büyücek eksik parça yok , ben bir kere depomun içinde kurdum baktım nasıl birşey diye (yarım saat durdu)ondan sonra hiç kullanmadım bana göre değil çadır kurmak, durumu bu çalışır faal durumda iki paket halinde duruyor ilgilenir isen bana özelden mail at ,fiyat olarak ben 170+50 lira kargo verdim 220 ye sana devrederim.

araba lazım değil ama biraz güç lazım tahmini demirleri 25 kilo civarı bezleri zaten 3 kilo gelir gelmez toplu halde abatları 110 cm uzunluğunda ve yaklaşık 40 cm çapında taşıma çantasında iki adet şeklinde taşınıyor

öyle birgünlük zor , ben elimde hiçbir argüman yada şema olmadan parçaları lego gibi birleştirerek 1-1.5 saat gibi bir sürede kurdum ama çok rüzgar alır düşüncesindeyim malum kullanmadım ama yükseklik bana bunu söyledi nerdeyse yüksekliği 2 metre , ama ben 1 hafta kamp yaparım diyen adama süper ara bölmeyi kaldırıp 1 oda 1 salon yaparsan dehşet olur.bende kayık var onun için aldım.izmirde malum adacıklar var sabah gider akşam dönerim diye sonradan ailemizin kalabalıklaşacağını öğrenince gidemedik bir yere öyle kaldı.

Selam,

İlanı incelersen aradığının bu tarz birşey olduğunu göreceksin. Tabii hala çadır arıyorsan.

http://www.sahibinden.com/cadir_-_jack_wolfskin_gossamer-86WQQaXQQ22288344WQQpXQQdisplayitem

Sevgiler
Güncel Özak

hala arıyorsan çok temiz kırık çıkık olmayan bir çadırım var ben 1 kere kullanabildim aldığım kişi de denemek için 1 kere kurmuştu uygun fiyata verebilirim. özelden mesaj at istersen

merhabalar bende bir tane çadır var , geçen sene sahibinden den aldım yanlızca bir kere kullanıldı başlıklı bir çadırdı.iki oda önde bir adet salon var birde dış kapı teras oluyor.
ben alırken aman çok temiz bir kere kullanıldı diye aldım ama çadırım bir iki çubuğu kaynaklı geldi,birde iki ara bölmesinde hafif bir yırtık var, ben meraktan aldım odalar 1,50*2 , 2 adet 3*1 salon olması lazım yanlış hatırlamıyor isem , bayağı büyücek eksik parça yok , ben bir kere depomun içinde kurdum baktım nasıl birşey diye (yarım saat durdu)ondan sonra hiç kullanmadım bana göre değil çadır kurmak, durumu bu çalışır faal durumda iki paket halinde duruyor ilgilenir isen bana özelden mail at ,fiyat olarak ben 170+50 lira kargo verdim 220 ye sana devrederim.
Merhaba çadır hala duruyorsa 05447411085 noya foto atarmsnz

Dostum selamlar, elimde çok temiz durumda (2-3 kere kullandım) Decathlon Arpenaz 2XL Fresh Black çadır var (2 seconds olanı değil, normal direkli kurulan modeli). Yırtığı hasarı tamiri kırığı çıkığı eksiği vb yok pırıl pırıl. Sadece 2-3 kez kamp yaptığımız için sıfır gibi değildir de çantasından çıkardığında iila ki alt yüzeyinde toz toprak vb vardır . Sıfırdan tek farkı bu. Temiz durumda sorunsuz. Hala arıyorsan özelden yazabilirsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri