2018 Gezi Planı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ottoman455 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,871

Etiketler

Uludağ Milli Parkı . Bakacak tarafı Seyir tepesi. Rakım 1850 metre. Sıcaklık 17 derece .gece 12 derece. Bir gün çadır kampı. Gece soğuktan donduk. Günlük çadır yeri kirası 14.50 lira

Kuşadası Önder camping. 3 çocuk 2 yetişkin bir araç. Günlük çadır yeri 85 tl. Kendine ait havuzu var. Çocuklar çok sevdi. Plaj ve ilçe merkezi çok yakın. Hafta sonları aşırı kalabalık. Hafta içi tavsiye ederim

Öncelikle iyi tatiller dilerim.
Çadırınız Uludağ Milli Parkı için sanırım çok uygun olmamış, teçhizatlarınızı muhakkak siz iyi biliyorsunuzdur, akşam donduk dediğiniz için değinmek istedim.
Diğer yandan günlük 85 tl gibi bir rakam iki adet mi yoksa tek adet çadır için miydi?
Çadır kurduğunuz alanlarla alakalı daha detaylı bilgi verebilir ve fotoğraf paylaşmaya devam edebilirseniz çok seviniriz.
Saygı ve sevgilerimle

Evet haklısınız. Cadırım uludağa uygun değil. Benim ikinci kampım. Pek tecrübeli değilim. Kuşadası Önder kamping de kişi başı 25 tl araç için 10 tl . Biz 5 kişiydik 3 çocuk 2 yetişkin. Gunluk 85 tl aldılar . Cadir icin para almadilar. Cadirim 3 m × 3 m ebatlarinda

Kusadasi Dilek yarimadasi milli parki arac girisi 15 tl. Harika bir yer. Cadir kuramazsınız. Saat 16.00 dan itibaren domuzlar yaniniza geliyor.

Kuşadası zeus magrasi. Milliparka yakin magara ıçerisinde soguk su . Insanlar yasak olmasına rağmen yüzüyorlar. Harika bi yer

Didim cadir kampi. Günlük 33 tl cadir ücreti. İlk gün 42 tl aldılar. Buzdolabı ve masa sandalye kirası ayrı ayrı 9 tl günlük. Ancak bulunamıyor. Tesis iyi ancak deniz suyu soguk ve cadir bölgesinde aşırı böcek var. Bizim cadir kurduğumuz yerde gece yarısına kadar canli müzikten uyuyamadik. Tavsiye etmem

Marmaris çubucak orman kampına gittim. Iki haftadır yer olmadığını. Reservasyonla girilebildigi için geri döndüm. Yolda durduk yemek yedik

Kahramanmaraş Başkonuş Sersem Yaylası. Rakım 1530 metre. Sıcaklık 24 derece. Burada kamp yeri yok ancak kalabalık grupla kalınabilir. Alt kısımda Başkonuşta cadir ve karavan kamp alanı var. Ücretlerini sormadım. Araç giriş ücreti 7 lira