4.4 Vogue Hakkında Bilgisi Olanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borozanci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,586

Etiketler
Tavsiyede bulunayim o zaman ; japon bak masraf istemiyorsan , landcruiser , hilux ,dmax kafan rahat olsun . 'Asrafi sadece keyfi yaparsin mecburi degil
Japon diyorsunuz ama örneğin D-Max'ı biraz zorladık standart AT lastikli aracı ne kadar zorlarsanız işte o kadar. Araç yeni,kmsi düşük olduğu halde motor patlattı,açıkçası servisten tatmin edici cevap gelmediği gibi offroadda kullanıldı,zorlanmaya gelmez vs vs gibi saçma cevaplarla muhatap olduk. Tabi bir dünya motor yaptırma parası da cabası.

Bence de Range Rover alınmaz sebebi tamir fiyatlarının çok yüksek olması. Onun yerine Disco 1 veya 2 benzinli veya dizel daha mantıklı.En azından sanayiye girdiğinizde çıkarsınız. Ben olsam onlara bakarım Land serisinden.

Japon diyorsunuz ama örneğin D-Max'ı biraz zorladık standart AT lastikli aracı ne kadar zorlarsanız işte o kadar. Araç yeni,kmsi düşük olduğu halde motor patlattı,açıkçası servisten tatmin edici cevap gelmediği gibi offroadda kullanıldı,zorlanmaya gelmez vs vs gibi saçma cevaplarla muhatap olduk. Tabi bir dünya motor yaptırma parası da cabası.

Bence de Range Rover alınmaz sebebi tamir fiyatlarının çok yüksek olması. Onun yerine Disco 1 veya 2 benzinli veya dizel daha mantıklı.En azından sanayiye girdiğinizde çıkarsınız. Ben olsam onlara bakarım Land serisinden.

Öncelikle geçmiş olsun hocam japon akvaryumda olur derlerjapon için 1.5 yıldır offroad yapıyorum gezilerde vs hiç ısuzu görmedim offroad yapan veya donanımlı demek ki bilinen bişeyler var disco çok iyi önden arkası güzel değil onun da bagaj camları yandan hiç hoş durmuyor siyah renk biraz telafi ediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de benzer bir araç almak üzereyim, 2004-2005 model vogue 4.4 araçları inceliyorum ancak burada yazılanları görünce açıkcası içime bir şüphe düştü. Bu bahsettiğim model ve senede araçlar genelde 90-100 bin TL civarlarında gözüküyor. Ancak km olarak bakınca da çoğu araç 200 bin km civarında. Bilenler acaba yorum yapabilir mi, bu 200 bin KM kullanılmış araçlarda nasıl masraflar çıkabilir ve sandık motor yaptırma süresi nedir? Saygılar.

Araca comtan motor yapilmistir :smiley: 140-190 bin arasi motor yapilir bidaha hararet gorur motorun durumuna bakilir yapila biliyosa 210 gibi tekrar yapilir yok derlerse sandik motor . Onu da eger bulabilirsen tabi :smiley: 4.4 benim icin sadece su kaynatan bir caydanlik sizin icinde oyle olmadan vazgecin bence :smiley: Motoru cok basrilidir bmw icinde ama range rover da tutmadi .

Simdi diyeceksiniz ki bu adam ne cok bildigini saniyor ve ne cok konusuyor .
Gercekten benim yasadiklarimi yasamayin istiyorum paranoz cebinizde kalsin istiyorum. ALMAYIN HATTA GORDUGUNUZ YERDE KACIN.

IMG 4049

Simdi diyeceksiniz ki bu adam ne cok bildigini saniyor ve ne cok konusuyor .
Gercekten benim yasadiklarimi yasamayin istiyorum paranoz cebinizde kalsin istiyorum. ALMAYIN HATTA GORDUGUNUZ YERDE KACIN.

Hala kullanıyorsun sen sanırım ben vazgeçtim zaten benim jeepi biraz daha yükseltip kafama göre takılıcam yeni heyecan aramaktak vazgeçtim bu saatten sonra aldığım arabaya aldığım kadar masraf edecek durumda değilim bir kaç yıl daha geçsin vergiden düşecek modeller var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR