7-9 Ekim 2016 Arası 3+2, Toplamda 5 Kişilik Selanik-kavala(yunanistan) Turum Var.mesaj Atabilirsiniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EMRAHŞAHİN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,954

EMRAHŞAHİN

Yeni Üye
Merhaba çok önceden satın aldığım 7-9 Ekim 2016 arası 3 kişilk 1 oda, 2 kişilik 1 oda, toplamda 5 kişilik, 1 gece Oda kahvaltı 4 yıldızlı(şehir içi-dışı) otel konaklamalı, otobüsle bilinen-büyük-güvenilir bi seyahat acentasından Selanik-Kavala-Dedeağaç-Gümülcine(Yunanistan) turum var ve ailemde ki 4 kişi pasaport-vize sıkıntısı yüzünden gelemeyecek. Bu yüzden turu komple 5 kişi olarak, 1 kişi benimle 3 kişi diğer odada kalacak şekilde 4 kişi olarak, 3 kişi 1 oda-2 kişi 1 oda da, ailenizle, arkadaşlarınızla vb. her türlü seçenek düşünülerek satabilir yada yanıma arkadaş olarak alabilirim. Erkek-Bayan farketmez güvenilir olsun yeter, zaten turla gideceğiz pek sıkıntı çıkmaz, ancak;güvenilirlik önemli. Ben Erciyes Üniversitesi öğrencisiyim ve Ankara da kamu da çalışıyorum. Turumda 5 Ekim gecesine kadar isim değişikliği yapabilirim. Gelecekseniz en geç 5 Ekim akşam 23:30'a kadar haber vermeniz lazım ve geçerli Schengen ve Pasaportunuz olsun. Ben turu komple satamazsam, 7 Ekimde saat ''17'' gibi Ankara'dan arabamla çıkıp, İstanbul'a gideceğim ve ordan tura katılacağım, 9 Ekim gecesinde de tekrar arabamla İstanbul'dan Ankara'ya döneceğim. İstanbul'a kadar olan güzergah'ta yakın-merkezi bir yerlerden sizi alabilirim, İstanbul ve sonrasında turun belirlediği(Kadıköy-Beşiktaş-Ömür Plaza vb.) yerlerden binebilirsiniz. Ankara'dan benimle gelecek olursa arabayla birlikte gidebiliriz, fiyata duruma-sayıya göre 50 TL civarı ekleme yaparım. Turumu 150-200 civarı duruma-sayıya göre bi fiyattan vermeyi düşünüyorum, fiyat'ta anlaşılabilir. Mesajla veya arayarak(506-790-59-40) ulaşabilirsiniz, her türlü soruyu sorabilirsiniz.