95 Grand Cherokee Alıcam Nerde Off-road Tarzı Yaptırabilirim.ayrıca Bu Aracı Almalı Mıyım?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aknsrp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,262
Sadık beyin telefonu var mı internette bulamadım da

Etiketler
kış içinde AT lastik almayın, karda üzerinde duramazsınız.. Kars'tan size 15 yıllık bir tecrübe : )) imkan varsa Bridgestone blizzak, 235/70/16... iyi çalışır...

Ebatlarım 225 75 15 çok zor bulunuyor.üstündeki M+S ama buz simgesi yok sadece ana yolda buz ve karda kullanicam

Karlı yoldan kastı sanırım asfalt şehirlerarası günlük kullanılan yollar.Yayla yolları gibi daha offroada yönelik yollarda tabi derin kar olmamak şartı ile AT harici alternatif yok zaten.

Bulunduğum yerde kar çok derin değil sulu kar ve buz oluyor onun için lastik arıyorum. üstündeki m+s ama kar lastiği lazım birde internette bir cok araçta dişli offroad lastiği görüyorum bunlar asfalt için olanları sanırim değil mi.

Sulu kar ve buz varsa direk kış lastiği al,offroad lastiklerine ( AT,MT gibi ) hiç girme.

Sevgili dostum, 14-15 yıldır Karsta yaşayan bir Offroad cuyum, allına gelen tüm lastikleri her hava koşulunda, her zeminde yüzlerce km pratik ederek buraya yazıyorum, değişken la ve buzlu zeminde hangi marka olursa olsun AT lastikle gezecek delikanlı varsa onun kar anlayışı veya yaşadığı yer senede 1-2 gün, 1-2 cm kar kalınlığıdır muhtemelen, ben Karsta yılın bir çok ayı buz veya taze kar üzerinde yaşıyorum, 6 senedir Jeep ZJ veya WJ kullanıcısının, Offroad camiasının içindeyim, diyeceğim de bundan ibarettir.. selamlar..​

Sevgili dostum, 14-15 yıldır Karsta yaşayan bir Offroad cuyum, allına gelen tüm lastikleri her hava koşulunda, her zeminde yüzlerce km pratik ederek buraya yazıyorum, değişken la ve buzlu zeminde hangi marka olursa olsun AT lastikle gezecek delikanlı varsa onun kar anlayışı veya yaşadığı yer senede 1-2 gün, 1-2 cm kar kalınlığıdır muhtemelen, ben Karsta yılın bir çok ayı buz veya taze kar üzerinde yaşıyorum, 6 senedir Jeep ZJ veya WJ kullanıcısının, Offroad camiasının içindeyim, diyeceğim de bundan ibarettir.. selamlar..​

Sevgili dostum, 14-15 yıldır Karsta yaşayan bir Offroad cuyum, allına gelen tüm lastikleri her hava koşulunda, her zeminde yüzlerce km pratik ederek buraya yazıyorum, değişken la ve buzlu zeminde hangi marka olursa olsun AT lastikle gezecek delikanlı varsa onun kar anlayışı veya yaşadığı yer senede 1-2 gün, 1-2 cm kar kalınlığıdır muhtemelen, ben Karsta yılın bir çok ayı buz veya taze kar üzerinde yaşıyorum, 6 senedir Jeep ZJ veya WJ kullanıcısının, Offroad camiasının içindeyim, diyeceğim de bundan ibarettir.. selamlar..