Actyon Sport Vergi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Furkan61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,144

Furkan61

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Arkadaşlar ben foruma yeni kayıt oldum şu sıralar bi actyon sport almak istiyorum vergiden kazanmak için hangi yıl daki ACTYON SPORT u tercih etmeliyim hangisi daha iyidir araziye çıkmıcam 4x2 düşünüyorum otomatik düşünüyorum 2008 ve 2009 yıllarındakilerde kronik şanzuman sorununda bahsediliyor genelde vergidede kaskonun yüzde 5 ini geçerse indirim e gidiliyor gibi şeyler duydum bu konuyu bana tam olarak biri bana açıklıya bilirmi 2011 yılındaki bi actyon sport alırsam 4x2 olarak bu dediğiniz yüzdelik olayına girermi girerse ne kadar vergi ödemem gerekicek kafam karışık ve acil karar vermem gerekiyo 1 hafta içinde araç almak gerekicek lütfen yardımcı olun bilgilerinizi paylaşmanızı diliyorum . HAYIRLI GÜNLER
 

Etiketler
Mrb. 4x2 ler genelde kamyonet geçmektedir, kasko bedelinin %5 geçme vergi indirimi ticaride olmuyor, 4x4 otomobil ruhsatlı ise oluyor. Modeli yeni araçlarda komyonet vergisi , eski araçlarda otomobil vergisi avantajlı.
 

teşekkürler . şu siteye üye olurken umutluydum ama görüyorumki haftalardır 1 kişi cevap vermiş potansiyel yokmuş herkes okuyup geçiyo belliki neyse iyi forumlar
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,406
Mesajlar
1,517,649
Kayıtlı Üye Sayımız
172,064
Kaydolan Son Üyemiz
turquoisevan

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst