actyon sport'a dodik yaptırdım

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yns Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,007
Ynt: actyon sport'a dodik yaptırdım

--baha--' Alıntı:
arkadaşlar bende dodik alacam ali ustayla görüşeceğim , fakat ben sivastayım siparişle getirtip takan arkadaş varmı merak ettim uyumsuzluk gibi problem varmı
Siparişle getirten yok çünkü piyasada bizim araçlara göre dodik şimdilik yok.Sitede Yunus arkadaşımız polyesterciye kendi döktürdü.
 

Etiketler

Ynt: actyon sport'a dodik yaptırdım

Hırçın Karadeniz' Alıntı:
Actyon sports dodik araştırırken eski bir konu ama genede aydınlatıcı oldu.

Kaç zamandır general grabber kullanan birisine danışmak istiyordum. Yunus Abi senin arabada grabber var abi memnun musun? Bf ile aynı desene benziyorlarmış. Ben Bf almak istiyorum da biraz tuzlu grabberlarda Bf yi aratmaz dediler.

merhaba ben grabberden çok memnunum üçüncü yıl oldu bf ile aynı desen fiyatı da uygun tavsiye ederim.
 

Ynt: actyon sport'a dodik yaptırdım


dodikle ilgilide;benim dodikler tam istediğim gibi olmadı usta biraz özensiz çıktı.sanatkar bi ustaya daha güzel dodik yaptırılabilir arkadaşlar.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,918
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst