Arıcılık

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 177

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
22,598
Tepkime Puanı
5,510
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Evet maskemi giyme, Körüğümü yakma zamanım geldi. Seneler önce uğraştığım bir hobi, Arıcılık...
Tam olarak öğrenemediğim ve başarısız bir deneme ile sonuçlanan bir şey oldu benim için.
Ama olsun yılmak yok. Bugünden itibaren Arıcılıkla ilgili çalışmalarıma yeniden başlayacağım.

 

Etiketler
Bu kez acemi ve aceleci davranmayacağım. Öncelikle bana ustalık yapabilecek bir arıcı bulacağım. Çünkü her ne kadar eğitimini almış da olsam pratikteki eksikliklerim beni arıcılıktan kopardı. Bu iş bir ustanın yanında kalarak öğrenilebilir. Tabii usta öğretmek isterse. Baştan ne istediğimi insanlarla iyi konuşmam gerek. Herkes kovanımı satayım derdinde...
 


Ben Arıcılık ile hayatımda bir değişiklik yapmayı İzmir şartlarında becermiştim. Şimdi çok daha fazla kırsal şartlardayım. Daha iyisini yapabilmem lazım. Ama bu sefer çok yavaştan ve sabırlı davranacağım. Uzun süre sadece bulduğum ustamın arılığında bakacağım arıcıklarıma...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,525
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst