Bahara Merhaba Diyelim. Biraz Çamur ve Vazgeçilmez Sucuk Semaver (08 Nisan 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat çelik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 262
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,719
1.Murat çelik xj 91 2 kişi birde oglum(aile)
2.Mehmet cakmak zj 93 2 kişi (aile:smiley:
3.Sinan terzi xj 91 3KİŞİ (aile)
4.Haydar usta xj 91 3 kişi (aile)
5.Serkan Özkan REO 2 kişi (aile)
6.Alp -Alfonse- GC 3 kişi (aile)
7.hüseyin ertaş dev araba d.maxs 3kişi aile
8.Fatih Yıldırım gittiği yere kadar CRV 1 kişi (aile)
9. Murat BALCI (Standart L200 (Kaldığı yere kadar) 3 Kişi (aile
10.Yalçın Gök LC prado 4.0 2 Kişi (aile)
11.Savaş Tanır X5 (çekileceği yere kadar.Hayırlısı!) 3 kişi (aile)
12. Ferhat Cheroke 4.0 2 Kişi Aile

Etiketler

Serko' Alıntı:
öyle diyosun da ondan bahseden hiç yok, hep doğa bize versin peşindeyiz maalesef :smiley:

Serkan Hocam
fidanlar sanıyorum AOÇ dan alınabiliyor, sende bilgi var mı,

- Cumartesi den mi almak lazım,
- Pazar sabahı açık oluyor mu,
- tanesi kaç para,
- bu mevsimde uygun olan çam mıdır,
- sende galiba fidan var,
- kaç tane var,
- ilave fidan alacakmısın,
- :smiley:

TEKNIKISLEM' Alıntı:
Serkan Hocam

- tanesi kaç para,
- kaç tane var,

bende 12 tane var, geçen sene AOÇ'den almıştım, yıllık istakakımı dikecem :smiley:

TEKNIKISLEM' Alıntı:
Serkan Hocam

- tanesi kaç para,
- kaç tane var,

Abi bende 12 tane var, beraber dikeriz onları, geçen sene AOÇ'den tanesini 75 kuruştan almıştım. Bu mevsimde, karaçam, sedir dikilebilir, özellikle toprak killiyse, bu mevsim iyidir.

Yani istekli olan olursa, adres belli gidip bir kaç tane alır ama bu işler zorla olmaz ki, içten gelecek ki, sevgi olacak ki, ağaç tutsun :smiley:

Serko' Alıntı:
Abi bende 12 tane var, beraber dikeriz onları, geçen sene AOÇ'den tanesini 75 kuruştan almıştım. Bu mevsimde, karaçam, sedir dikilebilir, özellikle toprak killiyse, bu mevsim iyidir.

Yani istekli olan olursa, adres belli gidip bir kaç tane alır ama bu işler zorla olmaz ki, içten gelecek ki, sevgi olacak ki, ağaç tutsun :smiley:

Serkan bugünde konuştuk seninle bunu ama konusu açılmış, iyide olmuş....

Biliyorsun, ben iki gündür oraya buraya zıplıyorum Ulusta fidan bulcam diye... Ama yok...

Yarın sabah işte gitmeden önce çıkıcam zaten, o tarafa gitmeyecektim ama neredeyse gidip almak istiyorum.

AOÇ adres belli demişsin, ben AOÇ'u biliyorum tabiki, ama
fidanı alıcak tam yeri biliyorum. Sora sorada vakit kaybedemem, yarınki vardiyamı erkene çektiler.

Tam olarak alınacak yeri tarif edermisin. Eminim çok basittir ama sen tam tarif verki lütfen hemen bulayım zira vaktim çok kısıtlı...

Teşekkürler...

TEKNIKISLEM' Alıntı:
Serkan Hocam

- tanesi kaç para,
- kaç tane var,

Metin abi hem sen hem Serkan gelecekmişsin gibi yazmışsınız. Gelecek misin?

Listeye adını yazmadığını gördükçe üzülüyordum.
Metin abi'de gelsede bi el sıkışsak, öpüşsek diyordum. Varsa bi buz kırmak istiyordum. Büyüğümsün.

Açıkçası kaç kere aramak konuşmak istedim, cevapsız kalır çağrım diye çekindim, bi fırsat çıkar elbet diye umut yaptım.

YAniSimİ? ;) İnşallah geliyorsundur?

Sevgiler, Saygılar...

..Alp..

(Çekinmeden etmeden, zart zurt fuzili psikolije girmeden açıkça söyleyim.
Bu mesajıma senden çiçekli böcekli cevap beklentisindeyim :smiley: Utanmadan sıkılmadan ahanda yazıyorum buraya.
Alp böyle yazarak komik duruma düşüyor diye düşünenler olabilir. Bunları okuyup; seninle probu olup PoZitiF tavrıMı KüÇüK GöReN YaBaNcILaR olabilir veya terside olabilir. KiM Ne DüŞüNüRsE DüŞüNsÜn, UmUrUmDa DeĞiL.
Çünki, buz hissediyorum ve ÜzÜlüYoRuM.
Ben adım atmayı çok severim vede tabiki küçüğünüm. Çünki buz hissediyorum ve Üzülüyorum. Yeniden Saygılar, Sevgiler)

Ağaç dikim fikrine katılıyorum. Fidan alımı için sabah buluşulacak alana yakın birçok fidancı var. Karşıyaka mezarlığı 1-2 kapıları karşısı fidancılarla dolu. Sabah oraya uğrayıp birkaç fidan alınabilir. Bilgilerinize.

Alfonse' Alıntı:

Metin abi'de gelsede bi el sıkışsak, öpüşsek diyordum. Varsa bi buz kırmak istiyordum. Büyüğümsün.

Açıkçası kaç kere aramak konuşmak istedim, cevapsız kalır çağrım diye çekindim, bi fırsat çıkar elbet diye umut yaptım.

Sevgiler, Saygılar...

..Alp..

Bu mesajıma senden çiçekli böcekli cevap beklentisindeyim :smiley: Utanmadan sıkılmadan ahanda yazıyorum buraya.
Alp böyle yazarak komik duruma düşüyor diye düşünenler olabilir. Bunları okuyup; seninle probu olup PoZitiF tavrıMı KüÇüK GöReN YaBaNcILaR olabilir veya terside olabilir. KiM Ne DüŞüNüRsE DüŞüNsÜn, UmUrUmDa DeĞiL.
Ben adım atmayı çok severim vede tabiki küçüğünüm. Çünki buz hissediyorum ve Üzülüyorum. Yeniden Saygılar, Sevgiler)
Bu yazdıklarınız çok erdemli!Bunları yazmakla sizi hor görecek kişi çok cahil olmalı.Bu arada büyük sevap!Bu dünyada nefsini ezebilmekten ,tevazu gösterebilmekten büyük erdem bilmem:smiley:Tebrik

Ben bu sabah AOÇ' taki fidan satılan yere gittim. Toplam 10 adet bebek :smiley: Sedir ve Karaçam :smiley: aldım...

Ben pek anlamıyorum çiçekten böcekten, meraklıyım ama. :smiley: Sedirler sedire benziyor, ama Karaçam' lar Kara değil, YeŞiL :smiley: Bi yanlışlık yok di mi? ;D

(Serkan kıyamadım bebek çamları arabada bırakmaya. Hava sıcak, camı aralık bıraksamda bunalacaklar arabada. Eve çıkardım. Bazılarının toprağı kuruymuş, azcık su verdim, sabah geri indireceğim)

Serkan'cım tarif ettiğin sera seninde dediğin gibi gerçekten şahane bi yer.
Ben kaç gündür çok stresim. Dün gecede hiç iyi uyuyamadım. Şimdide hazırlanıyorum, işe gideceğim. YaNiSim :smiley: bugün sabah çok çok gergindim.
Uzun :smiley: lafımı getireceğem yer şu;
Bana tarif ettiğin fide bahçesinde geçirdiğim 15 20 dakika bile stres mitres bırakmadı. Şahane oldum. İşede motivasyonla gideceğim. Çok iyi oldu yani.
Teşekkür ederim.

:smiley: Önayak olduğun bu çam dikme olayından dakikasında insanlık verim almaya başladı yani :smiley:

:smiley: Çok Teşekkürler Teşekkürler... :smiley: Alkış... :smiley:

Bi durum var,
Pazartesi için Ankara dışından bi akrabamız hastaneye gelecek. Bizde kalacak.
Pazar günü gelmeye karar vermiş. Sabah onu almaya Aşti'ye gitmem gerekebilir. Toplanma yerine gelemeyebilirim.
Eğer böyle olursa öğlene doğru Güvenç'te sizi bulurum.
Dolayısı ile Annem gelemiyor. Ben bi aksilik olmazsa Neslişimle geleceğim...

Görüşmek üzere Ankara... Gününüz neşe dolsun...

Sağlıcakla...

Alfonse' Alıntı:

Sevgiler, Saygılar...

..Alp..

Alp;
ömrümü tükettin, :smiley:
listeli yazıyorum
- bir taşınma telaşımız var, IT tarafı tamamen benim sırtımda günde 27 (yirmiyedi) saat çalışıyorum
- cisco sınavları var, 2012 için taban 89 demişler, ona çalışıyorum
- çok lazımmış gibi microsoft sertifikaları da cisco ile eş zamanlı olacak, ona kasıyorum
- arada çoluk, çocuk la ilgilenmeye çalışıyorum (evli olanlar bilir)
- ocak-şubat-mart-nisan bizim için zaten her sene kabus, az buçuk sende biliyorsun
bir tarafa kıpırdadığım yok, tahmini mayıs sonuna kadar böyle gidecek

buz işi kutuplarda, bir de rakı bardağında, zamanı uyarsa biraz da dağlarda,
- bu aralar kutuplara gitme niyetim yok
- alkolle hiç aram yok
- yola zaten denk geldikçe beraber gidiyoruz, dağdaki buz, ortak buzumuz

ne yapıp edip hem seni/sizi görmek, hemde bir kaç tanede olsa fidan dikmek için gelmeye çalışıyorum, listeye yazamadım, son dakika golü yeyip, mahçup olmayayım diye, el işi sonucunda.

sen salmışsın çapariyi ama, seni tanımayıp son yazdıklarını ciddi zannedenler olabilir, hatta bir sorun olduğunu düşünenlerde olabilir, bari boşa gitmesin lazım olanları da aşağıda ekliyorum,

semtimizde görüşelim ...

CICEK

BOCEK

outlaw06' Alıntı:
Bu yazdıklarınız çok erdemli!Bunları yazmakla sizi hor görecek kişi çok cahil olmalı.Bu arada büyük sevap!Bu dünyada nefsini ezebilmekten ,tevazu gösterebilmekten büyük erdem bilmem:smiley:Tebrik

Yav... :-[ ezildim valla, mahcup oldum.... Teşekkür ederim... :smiley:

TEKNIKISLEM' Alıntı:
Alp;
ömrümü tükettin,
listeli yazıyorum
- bir taşınma telaşımız var, IT tarafı tamamen benim sırtımda günde 27 (yirmiyedi) saat çalışıyorum
- cisco sınavları var, 2012 için taban 89 demişler, ona çalışıyorum
- çok lazımmış gibi microsoft sertifikaları da cisco ile eş zamanlı olacak, ona kasıyorum
- arada çoluk, çocuk la ilgilenmeye çalışıyorum (evli olanlar bilir)
- ocak-şubat-mart-nisan bizim için zaten her sene kabus, az buçuk sende biliyorsun
bir tarafa kıpırdadığım yok, tahmini mayıs sonuna kadar böyle gidecek

buz işi kutuplarda, bir de rakı bardağında, zamanı uyarsa biraz da dağlarda,
- bu aralar kutuplara gitme niyetim yok
- alkolle hiç aram yok
- yola zaten denk geldikçe beraber gidiyoruz, dağdaki buz, ortak buzumuz

ne yapıp edip hem seni/sizi görmek, hemde bir kaç tanede olsa fidan dikmek için gelmeye çalışıyorum, listeye yazamadım, son dakika golü yeyip, mahçup olmayayım diye, el işi sonucunda.

sen salmışsın çapariyi ama, seni tanımayıp son yazdıklarını ciddi zannedenler olabilir, hatta bir sorun olduğunu düşünenlerde olabilir, bari boşa gitmesin lazım olanları da ekliyorum,

semtimizde görüşelim ...

Metin abi... Vallahi Sağol, Binkere Varol... :smiley:

Sana kolaylıklar diliyorum. İşin çokmu çokmuş....

Son cümlende haklısın ciddi bi sorun olduğunu düşünenler olabilir, bunu bende öngördüm ama bayağı dert etmiştim kendime.
Artık "Ya Allah dedim" başladım yazmaya,
Artık "Kim ne düşünürse düşünsün" dedim, öngördüğüm çoğu negatif riski göze alıp, kırdım kafayı :smiley: yazdım...
Yoksa hep dikkat ederim paylaştıklarıma bilirsin. Yazıların manüpile edilmeside en korktuğum ve nefret ettiğim şeydir...
Dediğim gibi... Kırdım kafayı :smiley: yazdım artık...
;D ;D Laf aramızda İyide etmişim... Ohhh Bee... ;D ;D ;D

;D ;) CICEK ve BOCEK içinde ayrıca teşekkürler ;) ;D

CICEK

BOCEK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR