BTW L200 7" Lift Kit

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ProntoBasso Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,498
Ynt: BTW L200 7" Lift Kit

bugün o resimleri daha bi inceledim difransiyalin yeri sabit kalıyor acaba onuda ve ön şaft taşıyıcılarınıda (parça adlarını yanlış yazmış olabilirim) biraz aşağı almamız gerekiyor bu arabalarda bu yapılmamış normal yolda giderken sorun yaşamazlar ama araç yüke bindiğinde aks larda zamanla çok ciddi problemler çıkıcaktır aks kafaları 20 30 çamurlu günü doldurmaz
yani demek istediğim bizim bu parçaları birazdaha geliştirmemiz gerek

Etiketler

4 x 4 olmayan bir araç için neden bu boyutta bir yükseltme kiti yapılır ve neden takılırki? 4 x 4 modelleri anladımda.

Tempus' Alıntı:
4 x 4 olmayan bir araç için neden bu boyutta bir yükseltme kiti yapılır ve neden takılırki? 4 x 4 modelleri anladımda.
Valla adamlar yapmış takıyo, bende bilmiyorum.
Zaten 4 çeker almadan almam ben de ne gereği var.

ProntoBasso' Alıntı:
Valla kopyalamak benimde aklıma geldi açıkçası ama kim yapar, yapabilirmi bilemiyorum, bide tabi kaça yapar.
Anca bi 10 kişi birleşip getirticen ki burdaki ustaya yaptırıcağın parça ucuza gelsin
yine nerden baksan 1000 lira ister burdaki ustalar bunu yapmaya.

ben kpyalarım :smiley: allahın iziyle mekanık olarak elimden hicbirşey kurtulmaz :smiley:
kiyi gördüm şimdi benimde aklıma geldi...kitin orjinalini alan bi arkadas olursa seve seve kopyalarım :smiley:))

bi kapyanın maliyeti 500 tl geçmez onuda belirteyim..sanayii iyi bilirim..lazer abkant ve kaynak işciliği var..

bende takip ediyorum ama kimseden ses yok..imeste kendi atölyem var..gereken her türlü imkanım var..bi numune olsa yapıcam..:smiley:
12v hidrolik ünüte silindir lift gibi biçok ekipmanın var atölyede..

kısmetse bu hafta arabamı satıp bi L200 alıyorum..o zaman daha ciddi çalışmalar ypıcam..kit 1250 dolar gibi bi rakama türkiyeye geliyor..burada kopyasını yapmaya çalışıcam bakalım :smiley:

falken' Alıntı:
kısmetse bu hafta arabamı satıp bi L200 alıyorum..o zaman daha ciddi çalışmalar ypıcam..kit 1250 dolar gibi bi rakama türkiyeye geliyor..burada kopyasını yapmaya çalışıcam bakalım :smiley:

Hayırlı olsun şimdiden çalışmalarınız takipçisi olacağım,yaza inşallah bende alıcam l 200 o zaman sizden destek alırım sizcede uygun olursa.

bence hiç kopyasıyla ugrasma kardesim basın agrır arabaya zararın olur almısken orjınal al kafan rahat olsun arazide ugrasma aks la saft la...sahsi görüşüm...saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR