Buda Benim Kangoo Çadırım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceno21 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,643

ceno21

Yeni Üye
Yer
DİDİM
arka bagaj kapağını kaldırıp uzerine geçiriyorum, taban kapalı.4 yerden bağlıyorum.çok amaçlı kullanılıyor.brandacıya 200 tlye diktirdim.kurulumu 1 dk.

Etiketler
Ynt: Buda Benim Kangoo Çadırım

sonradan eski çadırımdan kestiğim pencereyi de diktirdim

Kango, yol olan heryere gider.Oldukça ekonomik,pratik çözüm.Geliştirmeyi düşünüyormusunuz?Su deposu ve yasam aküsede eklenince konfor artacaktır.Soğuklarda konaklayamazsınız.

karaali71' Alıntı:
Kango, yol olan heryere gider.Oldukça ekonomik,pratik çözüm.Geliştirmeyi düşünüyormusunuz?Su deposu ve yasam aküsede eklenince konfor artacaktır.Soğuklarda konaklayamazsınız.

emekliyim ekonomi elverdiği sürece geliştirmek isterim. önümüzdeki yaz için bir şeyler yapabilirim..teşekkürler

Çok güzel olmuş mühim olan sizin işinizi görmesi iyi gezmeler dilerim.

arka bagaj kapağını kaldırıp uzerine geçiriyorum, taban kapalı.4 yerden bağlıyorum.çok amaçlı kullanılıyor.brandacıya 200 tlye diktirdim.kurulumu 1 dk.
resimler silinmiş ..arabamı mecburıyetten sattım..ilgilenen olursa yaptırdığım fiyata satabilirin..200 tl.ayrıca isteyen olursa sıvı yakıtlı kamp ocağıda var 500 tl..şömine yakıtlı..

Ekli dosyayı görüntüle 50807 Ekli dosyayı görüntüle 50807