Burdur-antalya Tecrübelerinize İhtiyacım Var :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hepgezsem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,287

hepgezsem

Yeni Üye
Selamlar.. subatta burdur'a askerimizi bırakmaya gitcez gitmişken bi kaç gün akdenizi gezelim dedik Antalya'ya geçmeyi düşünüyoruz o çevrelerde tavsiye edebileceğiniz yerler beni mutlu eder.. !malum kış olunca deniz plaj hayal !!

Etiketler
Ynt: Burdur-antalya Tecrübelerinize İhtiyacım Var

Oncelikle Allah kavustursun. deniz plaj niye hayal olsun Antalya da kis yok ki... 6 ay sonbahar var orda denize 12 ay giriyordum ben

Burdur da insuyu magarasına gidebilirsiniz.. Burdur Isparta yol üzerinde.. Ağlasun ilçe otobüsleri gidiyor..
Ağlasun ilçesinde Sagalassos antik kenti var. Görmek lazım.. Ağlasunda bir alabalık yiyin. Oranın alabalıkları meşhurdur..

Burdur merkezde Burdur Gölünü görmeden gitmeyin. Yokolma tehlikesinde.. Beslenemediği için taş çölü olma tehlikesinde..
Gün batımını Burdur Göl de izlemenizi tavsiye ederim.

Antalya'ya Burdur Ağlasun üzerinden gidin. Ağlsundan Antalyaya seferler var. O ağlasun antalya yolu muhteşemdir.. görmenizi tavsiye ederim.

iyi dilekleriniz için teşekkürler.
bolu'da yaşadığım için kış zannediyorum o zaman deniz fikri için teşekkürler hiç umudum yoktu.
karain mağarası vardı aklımda antalyadan da kemere geçiyoruz otel tekirovada ayarladık o taraf hakkındada hiç bi fikrim yok sadece google map sağolsun